Superonline'dan Vodafone'a geçilir mi?

Superonline'dan Vodafone internetine geçtim bahsedildiği gibi sorun yaşamadım, ayrıca müşteri hizmeti de iyi. İnternet sizin bulunduğunuz bölgeye göre farklılık gösterebilir. Bulunduğum binada Vodofone kutusu var, belki de bu yüzden sorun yaşamadım.

Telefon hattı olarakta, ev interneti olarakda Vodafone kullanıyorum ve ikisindende fazlasıyla memnunum. Vodafone işini gayet iyi yapan bir firma. Sultangazide oturuyorum, evin altyapısı 12Mbps ama ben Vodafone'da kullansam başka bir İSS'de kullansam alacağım hız gene 12Mbps. Eskiden kullandığım TTNeT şaka gibi 3 Mbps veriyordu, Vodafone Net'e geçince bir yükseliş dönemi yaşadım internette, TTNeT sağolsun her videoyu 240P'de izlemek zorunda kalıyorduk. Tam 5 yıl olacak yaşadığım sorunlar ufak tefektir Vodafone'da bir telefonla halledebildiğim sorunlar. Bir sorun yaşadınız diye herkes sorun yaşayacak anlamına gelmiyor, İSS'ler içerisinde işini iyi yapan firmalardan biri Vodafone. Buna çöp diyorsanız birde Türk Telekom'u deneyin.
Türk Telekom kullanıyorum, Daha Önce Vodafone'da kullandım. Şunu açık bir şekilde söyleyebilirim ki, Operatör konusunda Turkcell Tartışmasız en iyisidir, Geriye kalan bütün Operatör'ler vasattır. ISS olarak yine aynı, Turkcell, NetSpeed, Kablonet, Millenicom Gibi firmalardan asla şaşılmamalıdır.

Türk Telekom kullanıyorum, Daha Önce Vodafone'da kullandım. Şunu açık bir şekilde söyleyebilirim ki, Operatör konusunda Turkcell Tartışmasız en iyisidir, Geriye kalan bütün Operatör'ler vasattır. ISS olarak yine aynı, Turkcell, NetSpeed, Kablonet, Millenicom Gibi firmalardan asla şaşılmamalıdır.
Turkcell çok pahalıya satıyor tarifelerini. Vodafone daha uygun ve Turkcell'e göre daha iyi bence. Herkes farklı düşünüyor tabii.

Turkcell çok pahalıya satıyor tarifelerini. Vodafone daha uygun ve Turkcell'e göre daha iyi bence. Herkes farklı düşünüyor tabii.
Vodafone ve ucuz? Vodafone'deyken İnternetim 2GB kalınca uyarı alıyordum, Sonrasında Harcamadığım halde internetim bitiyordu. Çünkü İnternetini gizli bir şekilde bitirip, Tekrar paket almanı sağlıyorlar.
Uydunet'in gerçek sitesi mi bu? İsminden tut, sitedeki bilgilere kadar hiçbir şey güven vermedi.
Evet hocam Uydunet'in resmi sitesi, Eğer yakınınızda bayiisi vs. var ise gidip oradan başvurabilirsiniz.

Vodafone ve ucuz? Vodafone'deyken İnternetim 2GB kalınca uyarı alıyordum, Sonrasında Harcamadığım halde internetim bitiyordu. Çünkü İnternetini gizli bir şekilde bitirip, Tekrar paket almanı sağlıyorlar.

Evet hocam Uydunet'in resmi sitesi, Eğer yakınınızda bayiisi vs. var ise gidip oradan başvurabilirsiniz.
Size bir paket veriliyor ve o ay içerisinde paketi kullanmanız gerekiyor. İnternetinizi bitirdiniz veya bitirmediniz, eğer son kullanma günü gelmişse sizin o interneti kullanıp kullanmadığınıza bakmıyor sistem siliyor. Şu anda 4 GB İnternet, 750 Dk Konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp alıyorum aylık 25 TL'ye. Fazlasıyla uygun. Harcamadığınız halde internetiniz bitmesi gibi birşey yok, paketi satın aldığınız andan itibaren 1 ay içerisinde kullanmanız gerekiyor işte. Kullanmasanız bile paketinizin günü o gün doluyorsa gidiyor haklarınız.

Size bir paket veriliyor ve o ay içerisinde paketi kullanmanız gerekiyor. İnternetinizi bitirdiniz veya bitirmediniz, eğer son kullanma günü gelmişse sizin o interneti kullanıp kullanmadığınıza bakmıyor sistem siliyor. Şu anda 4 GB İnternet, 750 Dk Konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp alıyorum aylık 25 TL'ye. Fazlasıyla uygun. Harcamadığınız halde internetiniz bitmesi gibi birşey yok, paketi satın aldığınız andan itibaren 1 ay içerisinde kullanmanız gerekiyor işte. Kullanmasanız bile paketinizin günü o gün doluyorsa gidiyor haklarınız.
10 Gün içerisinde Paket'in bitmesine ne diyeceksin bakalım, Ayrıca her müşteri hizmetlerini aradığım zaman Sorun yok vs. diyorlar ancak kanıtlı halde gösteriyorum inanmıyorlar. Şehir merkezinin yanında oturmama rağmen, Evimde 1 Diş bile zor görüyordum? Dışarıda dahi zorlanıyordum. Telefonum 7 Plus'tı yani hiçbir şekilde telefon ile sorun yoktu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı