Turuncu WhatsApp nedir?

İşletim sistemi
Diğer
Ne alaka hala anlamadım, niye adını söyleyemiyorlar ve kendi aralarında niye söylüyorlar tarikat mı bu?
Yahu açık alanda başka insanların anlamaması adına kullanılan bir tabir. Hornet uygulaması Tinder benzeri bir uygulama. Rengi ve logosu turuncu olduğu ve sohbet amaçlı olduğu için bu ifadeleri kullanıyorlar.

İyide bu öyle bir şey değil ki?
Ben bildiğim tabiri söyledim. Bilgi paylaşımı forumu değil mi bu?

Yahu açık alanda başka insanların anlamaması adına kullanılan bir tabir. Hornet uygulaması Tinder benzeri bir uygulama. Rengi ve logosu turuncu olduğu ve sohbet amaçlı olduğu için bu ifadeleri kullanıyorlar.

Tamamda bu 3.parti wp, yani o dediğin ayrı bir şey.

Dostum ne alaka? Turuncu Whatsapp bildiğin Whatsapp'ın daha özellikli hali. Aero gibi.

Dostum ne alaka? Turuncu Whatsapp bildiğin Whatsapp'ın daha özellikli hali. Aero gibi.
Bakın arkadaşlar.. Ben tabir olarak ne olduğundan bahsettim. Sizin bahsettiğiniz bir uygulama, benim bahsettiğim bir tabir. Bu kadar.

1687007290212.png

Turuncu wp den kasıt Hornet ise :

Yeni konular

Geri
Yukarı