Çözüldü Tuşa uzun basma çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak Taşkaya

Hectopat
Daha fazla  
Bir tuşa uzun süre bastığımda sanki tek tek hızlı şekilde basıyormuşum gibi oluyor. Ne yaptıysam olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm Strix klavyelerde FN+ESC reset atıyormuş klavyeye FN+ESC ye basılı tuttum bi 5-6 saniye ışıklar kırmızı yandı söndü sonra normale döndü düzeldi.
Denetim masası > Erişim Kolaylığı > Klavye Kullanımını Kolaylaştır seçeneğinde Filtre tuşlar etkin ise devre dışı bırakmayı dener misin?
zaten devre dışıydı onunla da ilgisi yok başka bir programla çakışıyor mu acaba ondan mıdır diye pc ye format attım dün akşam yok olmamış düzelmemiş
Asus Rog strix flare bu arada klavye
@Recep Baltaş

zaten devre dışıydı onunla da ilgisi yok başka bir programla çakışıyor mu acaba ondan mıdır diye pc ye format attım dün akşam yok olmamış düzelmemiş
@Recep Baltaş

bir de bu sorun oyunlarda oluyor sadece oyunlardan çıkınca normalde olmuyor

Son düzenleme:
@Recep Baltaş

bir de bu sorun oyunlarda oluyor sadece oyunlardan çıkınca normalde olmuyor

ROG Armoury 2 den ayarları bozulmuş olabilir bekli. Kurcalayıp bakmayı deneyebilirsiniz. Aklıma başka çözüm gelmiyor malesef.

@Burak Taşkaya Evet o sebeple olma ihtimali var. Eğer hatalı bir güncelleme ise yenisini yakında yayınlarlar. Güncelleme sonrası makro ayarlarınız da bozulmuş olabilir. Kontrol etmekte fayda var.

Sorunu çözdüm Strix klavyelerde FN+ESC reset atıyormuş klavyeye FN+ESC ye basılı tuttum bi 5-6 saniye ışıklar kırmızı yandı söndü sonra normale döndü düzeldi.

Çözüm

Geri
Yukarı