Tuşlarında beyaz ışık olan klavye önerisi

En az ses veren red ve browndur. Blue Switch daktilo gibi ses verir.

Hocam red switchde en kalitelerinden birisi bu:
Siz bütçeyi söyleseniz ona göre f/p klavye atabilirim.
Hocam bunların ikinci eli de olur temiz kullanılmış. Fiyatlar biraz pahalı geldi bana. Maksimum bütçem 1500 civarı. Ömrü uzun olsun kaliteli olsun F/P olsa süper olur

İkinci el SteelSeries Apex 7-5 bulursanız alabilirsiniz.
Çok teşekkürler hocam ilgin için

Razer Huntsman kullanıyorum. Sanırsam şu aralar piyasada bulunmuyor. Mor switch var sesini seviyorum. Mavi switch almanı önermem çok rahatsız edici sesi var. Kırmızı switch iyidir.

Razer Huntsman kullanıyorum. Sanırsam şu aralar piyasada bulunmuyor. Mor switch var sesini seviyorum. Mavi switch almanı önermem çok rahatsız edici sesi var. Kırmızı switch iyidir.
Daha önce razer cynosa modelini kullanmıştım mekanik değil. Çok kaliteli bir model hatta kardeşime de aldım o da halen memnun bir şekilde kullanıyor. Ancak büyük bir eksisi var. Klavyeyi temizlemek çok zor tuşları elle çıkmıyor aparat lazım. O yüzden hiç temizlemeye uğraşmadım.

Daha önce razer cynosa modelini kullanmıştım mekanik değil. Çok kaliteli bir model hatta kardeşime de aldım o da halen memnun bir şekilde kullanıyor. Ancak büyük bir eksisi var. Klavyeyi temizlemek çok zor tuşları elle çıkmıyor aparat lazım. O yüzden hiç temizlemeye uğraşmadım.
Peki red mi purple mı desem hangisi daha az ses çıkarıyor?

Geri
Yukarı