Tuşlu Telefon Önerisi

Sizden kamerası iyi olan, Wi-Fi destekleyen, 64 GB hafıza kartı desteği olan, kapaklı olmayan ve 1080 ya da 720P video destekleyen bir tuşlu telefon önerisi bekliyorum. Bu arada 4G veya 4.5G desteklerse iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Wİ-Fi destekleyen tuşlu telefon yok.
2- 1080 ya da 720p video çeken de yok.

Cevap yazan üyelerin yaşları ufak anlaşılan. Nokia E6 vardı hatırladığım QWERTY klavyeli. 32 GB SD destekli, 720P@25FPS video çekebiliyormuş.

Bu özelliklerde iyi kameralı ve 4G destekli bir telefon bulman zor gibi. Olanları da eski model.

Video 1080p çekmesine gerek yok.YouTube'dan video izliyorum. 1080, 720 veya 480p işimi görür. 3G sınır. Kamerası orta olsun ve Wi-fi'yi kullanabilirim yeter. Bu arada 32 veya 64 GB hafıza kartı desteği benim için çok önemli. Kamera olmazsa almam.
Öyle bir telefon yok. Akıllı telefon tercih edin.
Belki de vardır. Akıllı istemediğim için tuşlu telefon önerisi istedim. Akıllı telefona verecek param yok.

Son düzenleme:
Cevap yazan üyelerin yaşları ufak anlaşılan. Nokia E6 vardı hatırladığım QWERTY klavyeli. 32 GB SD destekli, 720P@25FPS video çekebiliyormuş.

Bu özelliklerde iyi kameralı ve 4G destekli bir telefon bulman zor gibi. Olanları da eski model.
Nokia E6 cidden harika bir telefon. Tuşlu olmasına rağmen ekran kısmı dokunmatikti yanlış hatırlamıyorsam. Tasarımı falan da çok şık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı