Tuşlu telefona farklı işletim sistemi kurulur mu?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Dedeme eski telefonu bozulduğu için yeni tuşlu hiking telefon aldık fakat yazıları vs. küçük olduğu için tam kullanamadı. Bu telefona farklı bir menüdür veya arayüz, işletim sistemi artık adını tam tarif edemedim. Dediğim şekilde kurulabilir mi?

Merhaba. Dedeme eski telefonu bozulduğu için yeni tuşlu hiking telefon aldık fakat yazıları vs. küçük olduğu için tam kullanamadı. Bu telefona farklı bir menüdür veya arayüz, işletim sistemi artık adını tam tarif edemedim. Dediğim şekilde kurulabilir mi?
Kurulamaz.

İmkansız demek yanlış olur. Söyle söyleyeyim o telefona farklı bir işletim sistemi kurabilmek için download mode gibi bir olay yok, direkt telefonun diskine kurman lazım. Hadi diyelim kurmaya karar verdin. O telefon için Custom sistem üretildi mi? Üretildiğini varsayıyorum sürücüler uyumsuzluk çıkarır. Kısacası kuramazsın.

Geri
Yukarı