Tutanak Aldım Sicile İşlenir mi?

• Konuyu başlatan delay
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 85B
Kardeşim ben 2-3 defa imzalamıştım. Sonunda sicil tertemiz. Genelde korkutmak için imzalatırlar. Sen disiplin kurulunun karşısına çıkarsan işlenir siciline. Ama çıkmazsan kafana takma.
beni bir arkadaşım rahatsız ediyordu.1.dönem ona dilekçe yazdık.Sonra üzülüp öğretmene danıştık dilekçeyi atın ama çocuğu biraz korkutun dedi.Beni son zamanlarda rahatsız ettiği için ona mektup yazdım şöyle yazıyordu ..............sana yazdığımız dilekçe hala elimde ona göre ayağını denk al ilk başta bunun tehtit cümlesi olduğunu farketmedim ve sırasına koydum ........ öğretmene gösterdi öğretmen.........hocaya söyle dedi sonra ben biraz ağladım ......... bana bir kağıt gönderdi ve özür diledi ben ondan daha önce özür dileyecektim ama beni dinlemiyordu sonra bende özür diledim ve bana ona yazdığım mektubu verdi.Bu olayı öğretmene söylerse tutanak yermiyim sicilime işlenirmi belge almamı engeller mi biliyorsanız ne olur cevap yazın.

Kardeş kimsenin dediklerine aldırma lise zamanındayken 2 defa kınama 2 defa uzaklaştırma aldım uzaklaştırmanın biri üç gün diğeri bir haftaydı hiç bişeyde olmadı zincirle birini dövmüştüm birinde tutanaktır şudur budur bi ton imza oldu ama senenin sonunda bi kurul toplandı gittim güzelce konuştum artistlik yapmadan o kağıtların hepsini yırttılar muhtemelen sene sonunda yırtıyolar hep okulda öyle kalkıpta birini bıçaklayıp yaralamadığın sürece bir sicile işleme olayı olmaz polise intikal etmediyse

Devlet hiçbir şeyi silmez, yırtmaz, atmaz. İlkokul son sınıfta öğretmen öğrenci dosyamızı kaplamak için vermişti. Birinci veya ikinci (başka bir okulda) sınıfta bize verdikleri Kızılay yardım zarfı ve içine babamın koyduğu para duruyordu. Babam o zamanki en büyük banknottan bir tane koymuştu ve aradan geçen zamanda para tedavülden kalkmıştı. Ha ne olur dersen, hiçbir şey olmaz merak etme. Sigara yüzünden kaç kere savunma verdim.

Devlet hiçbir şeyi silmez, yırtmaz, atmaz. İlkokul son sınıfta öğretmen öğrenci dosyamızı kaplamak için vermişti. Birinci veya ikinci (başka bir okulda) sınıfta bize verdikleri Kızılay yardım zarfı ve içine babamın koyduğu para duruyordu. Babam o zamanki en büyük banknottan bir tane koymuştu ve aradan geçen zamanda para tedavülden kalkmıştı. Ha ne olur dersen, hiçbir şey olmaz merak etme. Sigara yüzünden kaç kere savunma verdim.
Kardeş kafamızdan uydurup yazmıyoruz bunları bir kurula girdim yaz zamanıydı mezun olduğum yıl ve o kurulda benimle biraz konuşup sonrasında birer kağıt imzaladılar ve o hakkımda yazılan tutanakmıdır nedir zarftaki bişeyi müdür yardımcısı yırttı gözümün önünde bilip bilmeden konuşupta devlet hiç bişeyi yırtmaz diye bizi yalancı çıkarma

Kardeş kafamızdan uydurup yazmıyoruz bunları bir kurula girdim yaz zamanıydı mezun olduğum yıl ve o kurulda benimle biraz konuşup sonrasında birer kağıt imzaladılar ve o hakkımda yazılan tutanakmıdır nedir zarftaki bişeyi müdür yardımcısı yırttı gözümün önünde bilip bilmeden konuşupta devlet hiç bişeyi yırtmaz diye bizi yalancı çıkarma
Öncelikle ben sana bir şey yazmadım. Çocuk bir şey sormuş cevabını verdim. O dediğini ben personelde çalışırken müdür yardımcısı da yapıyordu. Ama her şey çalışanın dosyasında mevcuttu. Ayrıca okulda o söylediğini isteseler yaparlar ama niye yapsınlar? Zaten sayı alınmışsa iş biter. Şirketin genel merkezinden müfettiş gelip, bana eksik yazıyı sorsa ne diyeceğim? Yada müdür yardımcısı ne diyecek? Neyse galiba malum kesimdensin. Kimse sizi yenemez, kimse hiçbir şeyi sizden iyi bilemez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı