Tutanak öğretmen olmaya engel olur mu?

Atlas Olta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bizim imam hatip ve normal okul yan yana beden dersinde zilleri karıştırıp erken çıkmışım. Arkadaşlarım da çıkıyordu arkadan ondan çıktım.
Sonra öbür gün tutanak tutabilirim dedi.
Bende yapmayın etmeyin hocam öğretmen olamam hocam falan dedim.
Ama sanırım tutacak sizce bu öğretmen olmama ya da olursam da atanmama engel olur mu?
Yanlışlıkla çıktığıma kanıt olarak arkadaşlarım da çıkarken kamera kaydı var.

Merhaba bizim imam hatip ve normal okul yan yana beden dersinde zilleri karıştırıp erken çıkmışım. Arkadaşlarım da çıkıyordu arkadan ondan çıktım.
Sonra öbür gün tutanak tutabilirim dedi.
Bende yapmayın etmeyin hocam öğretmen olamam hocam falan dedim.
Ama sanırım tutacak sizce bu öğretmen olmama ya da olursam da atanmama engel olur mu?
Yanlışlıkla çıktığıma kanıt olarak arkadaşlarım da çıkarken kamera kaydı var.
Ortaokul ise sorun olmaz fakat lise ise birazcık daha yalvarmaya çalışın çünkü sıkıntı.

Bunlar öğrenciye doğrusunu öğretmek yerine tutanak ile mi tehdit ediyor? Tutanak işlense bile sene sonuna kadar tekrarlamazsan siliniyor diye biliyorum. Bitsin böyle eğitim sistemi. Öğrenciye yanlışın doğrusunu öğretmek yerine geleceğini yakarım tehditi sunuyorlar.

Sicile işliyor sonuçta. Belki olabilir. Konu hakkında pek fikrim yok. Fakat hayırlısı olsun senin adına.
Teşekkürler.
Korkuyorum birazda.

Hiç bir şey olmaz.
Tutanak tutmuycak merak etme ayrica engel degildir diye dusunuyorum sicilinize islenen bir şey degil bu.
İyi o zaman resmen hocaya ağlamıştım :D

Ortaokul ise sorun olmaz fakat lise ise birazcık daha yalvarmaya çalışın çünkü sıkıntı.
Ortaokul son.

Bunlar öğrenciye doğrusunu öğretmek yerine tutanak ile mi tehdit ediyor? Tutanak işlense bile sene sonuna kadar tekrarlamazsan siliniyor diye biliyorum. Bitsin böyle eğitim sistemi. Öğrenciye yanlışın doğrusunu öğretmek yerine geleceğini yakarım tehditi sunuyorlar.
Liseye yeni geçenler için (ben dahil) o7.

Geri
Yukarı