Tutanak yemiş miyimdir?

Ortaokulda uzaklaştırma var ama önce sözlü uyarı sonra yazılı uyarı sonra kınama sonra uzaklaştırma. Ayrıca uzaklaştırmanın o kadar uzun olduğunu sanmıyorum.

Benim bildiğim en fazla 3 gün oluyor. En azından gözümü morartan serseri 3 gün aldı

Arkadaşlarım 1 ay yedin dedi birkaç tutanak var oda laf atma yüzünden mesela şişko mal.

@wewe12212, sen veya velin imza atmadığı sürece tutanak yiyemezsin. Uzaklaştırma aldığında zaten veline haber verilecektir.

Arkadaşlarım 1 ay yedin dedi birkaç tutanak var oda laf atma yüzünden mesela şişko mal.
Onlar tutanak değildir. Öğrenciler tutanak tutamaz dilekçe tutar. Büyük ihtimal öğrencilerden bahsediyorsun. Bir öğretmen "şişko mal" dediğin için tutanak tutmaz.

Arkadaşlar konu başlığı değişmiş olay uzaklaştırma tutanak değil babam 1 ton dayak attacak çok korkuyorum ben gerçekten değişiğim 6 adet okul değiştirdim

Ailen sana vuruyor mu? Tutanak yiyip yemediğini öğretmeninden veya müdürden öğrenebilirsin.

Tutanak değil uzaklaştırma birkaç adet tutanağım var çok masum şeyler onlar

Söyleyen 7. sınıfdan ****** adlı şahıs

şuana kadar kaç tutanağın var?
3

Tutanak yerken imza atıyorsun atmadıysan bir şey olmamıştır.

Yok babamla erken çıkış yaptım bu arada tutanak değil uzaklaştırma

A

Bu arada babam ve annem geldiler evdeler şu an bir problem yok ama 2. konudaki şahıs yarın şikayete gidiyormuş sıkıntı olur mu şu yemek olayı

Ne diye şikayete gidiyormuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…