Tutanak yemiş miyimdir?

Ortaokulda uzaklaştırma var ama önce sözlü uyarı sonra yazılı uyarı sonra kınama sonra uzaklaştırma. Ayrıca uzaklaştırmanın o kadar uzun olduğunu sanmıyorum.

Benim bildiğim en fazla 3 gün oluyor. En azından gözümü morartan serseri 3 gün aldı :D

Arkadaşlar konu başlığı değişmiş olay uzaklaştırma tutanak değil babam 1 ton dayak attacak çok korkuyorum ben gerçekten değişiğim 6 adet okul değiştirdim

Ailen sana vuruyor mu? Tutanak yiyip yemediğini öğretmeninden veya müdürden öğrenebilirsin.

Tutanak değil uzaklaştırma birkaç adet tutanağım var çok masum şeyler onlar

Şimdi uzaklaştırma farklı, tutanak farklı şeyler. Eğer size 1 ay uzaklaştırma aldığınızı söyleyen kişi okulda yönetimde olan birisiyse doğrudur ancak değilse ciddiye almanıza gerek yok. Zaten böyle bir durumda okul idaresi sizi çağırıp özel olarak konuşup durumu detaylarıyla izah edecektir.

Söyleyen 7. sınıfdan ****** adlı şahıs

şuana kadar kaç tutanağın var?
3

Tutanak yerken imza atıyorsun atmadıysan bir şey olmamıştır.

Yok babamla erken çıkış yaptım bu arada tutanak değil uzaklaştırma

Arkadaşlar konu başlığı değişmiş olay uzaklaştırma tutanak değil babam 1 ton dayak attacak çok korkuyorum ben gerçekten değişiğim 6 adet okul değiştirdim

Tutanak değil uzaklaştırma birkaç adet tutanağım var çok masum şeyler onlar

Söyleyen 7. sınıfdan ****** adlı şahıs

3

Yok babamla erken çıkış yaptım bu arada tutanak değil uzaklaştırma

A

Merhaba arkadalar 7.sınfıım bugün sizlere yaşadığım olayı anlatmak istiyorum; bugün bana sınıftan **** kişisi 1 ay uzaklaştırma aldığımı yazdı sizce aldım mı? Olan olaylar şöyle ***** adlı kişiyle laf atıştık (küfürsüz) kilo dalga geçtim belirtiyim. Ardından bana ses kaydı attı sınıftan **** kişisi 1 ay uzaklaştıma aldığımı yazdı 2.olayda şöyle ben yemekhanede 2 adet yemek aldım gelip benden aldı omuz koydu ben de ona koydum ve aldığı yemeği kendi yedi. **** kişisi sizce 1. olaydan 1 ay tutanak yer miyim? Zaten geçmişi var çoğu kişiyle problem yaşıyorum yarında yemek olayının şikayetini yapacak **** kişisi zaten bu olaylardan önce de olaylıydım laf atma vs. sizce yedim mi? 12 yaşındayım ailem dışarıda birkaç saate gelecekler bana vurmalarından korkuyorum. Tutanak yediysem ne yapmalıyım yedim mi? Rica ediyorum yazın :(

Bu arada babam ve annem geldiler evdeler şu an bir problem yok ama 2. konudaki şahıs yarın şikayete gidiyormuş sıkıntı olur mu şu yemek olayı :(

Ne diye şikayete gidiyormuş?

Yeni konular

Geri
Yukarı