Tutulan takımı değiştirmek etik midir?

Takım değiştiremezsin. Hangi takımın kazanmasını daha çok istiyorsan zaten onu tutarsın. Aşk gibi bir şey. Beşiktaş'ı seviyorsan sen zaten Beşiktaş'lısındır. Ama GS fena yaptı hem deplasmanda 3 hem de kendi evinde. FB 10 yıl daha kendine gelemez.

Benim de babam fenerli ama ben bir süre feneri tuttum sonra ısınamayınca trabzonspor'a geçtim daha güzel bir takım bence sorun yok bu durumda.

Doğduğumdan beri fenerbahçeliyim ama son zamanlardaki yaşanan olaylar yüzünden Fenerbahçe'den gerçekten soğudum. Beşiktaş'ı zaten seviyordum, şimdi Beşiktaşlı olmak istiyorum sizce etik mi? Normalde Fenerbahçe'yi bırakmam ama yeter yani :D.

Bende fenerliyim bende son yaşanan olaylar yüzünden biraz soğudum ama değiştirmem ve sende değiştirme her takımın böyle çalkantılı zamanları olabilir bir bakmışsın geri toparlanırlar.

Doğduğumdan beri fenerbahçeliyim ama son zamanlardaki yaşanan olaylar yüzünden Fenerbahçe'den gerçekten soğudum. Beşiktaş'ı zaten seviyordum, şimdi Beşiktaşlı olmak istiyorum sizce etik mi? Normalde Fenerbahçe'yi bırakmam ama yeter yani :D.

Bu din kadar önemli bir şey değil toplumda takımını değiştirirsen kötü karşılanırsın ama bence bunun fazla sakıncası yok.

Of hocam n'aptınız 16 yıl hemen.
Hocam, çocuk değilsiniz sonuçta, etkilenip değiştirmeye gerek yok. Eğer olacaksanız da ebediyen değişmeyin ki anlamı olsun. Ama siz dediğiniz gibi devam edin bence de. Takım sürekli kaybediyor diye takım değiştirmek de çocukça bir şey zaten.

Geri
Yukarı