Tutulan takımı değiştirmek etik midir?

Gönlün, vicdanın rahat tutacaksan değiştir. İçinde hala fenere karşı sempati varsa değiştirmemelisin. İstesende rahat rahat tutamazsın beşiktaşı. Maç izlerken hissedersin bunu.

Gönlün, vicdanın rahat tutacaksan değiştir. İçinde hala fenere karşı sempati varsa değiştirmemelisin. İstesen de rahat rahat tutamazsın Beşiktaş'ı. Maç izlerken hissedersin bunu.

Yok hocam ya o an sinirle açmıştım bu konuyu Fenerbahçe'yi bırakmam imkansız gibi bir şey:D

Demek ki Fenerbahçeli değilmişsin. Lafın gelişi öyleymişsin. Böyle olduktan sonra hangi takımlı olduğunun bir önemi yok.
Hocam ben burda size etik olup olmadığını sordum ve o an sinirle bu konuyu açtığını Fenerbahçe'yi bırakamayacağımı söyledim. Niye laf sokma peşindesiniz.

Aynen o an sinirle böyle bir konu açmıştım:D.
Yani ben Fenerbahçeliyim ve evet son 10 senedir kötüyüz bu doğru ama 1 kere bile bırakmayı düşünmedim. Buna bakılırsa GS 16 sene BJK 15 sene TS ise 38 sene şampiyon olamadı. Onlarda mı bıraksaydı?

Ayrıca boşuna üzülme. Sen burada üzülürken onlar milyon dolarları ile eğleniyorlar. Böyle futbolcular varken üzülmenin anlamı yok. Ben sadece Arda, Ferdi, İrfan Can Eğribayat, Miha, Osayi, İsmail ve Emre Mor için üzülürüm. Diğerleri Fenerbahçe forması giymemesi gerekiyor.

Yok hocam ya o an sinirle açmıştım bu konuyu Fenerbahçe'yi bırakmam imkansız gibi bir şey:D

Hocam ben burda size etik olup olmadığını sordum ve o an sinirle bu konuyu açtığını Fenerbahçe'yi bırakamayacağımı söyledim. Niye laf sokma peşindesiniz.
Laf sokma değil. Düşüncemi söyledim. Böyle düşünmeniz bile saçma.

Yani ben fenerbahçeliyim ve evet son 10 senedir kötüyüz bu doğru ama 1 kere bile bırakmayı düşünmedim. Buna bakılırsa GS 16 sene BJK 15 sene TS ise 38 sene şampiyon olamadı. Onlarda mı bıraksaydı?

Ayrıca boşuna üzülme. Sen burada üzülürken onlar milyon dolarları ile eğleniyorlar. Böyle futbolcular varken üzülmenin anlamı yok. Ben sadece arda, ferdi, irfan can eğribayat, miha, osayi, İsmail ve emre mor için üzülürüm. Diğerleri Fenerbahçe forması giymemesi gerekiyor.

Laf sokma değil. Düşüncemi söyledim. Böyle düşünmeniz bile saçma.

Haklısınız. Zaten bırakmam 33 kişilik sınıfta tek fenerli benim ve 5 tane orijinal formam var bırakamam zaten :D.

Haklısınız. Zaten bırakmam 33 kişilik sınıfta tek fenerli benim ve 5 tane orijinal formam var bırakamam zaten :D.
Ne güzel işte. Fenerbahçeli olmak ayrıcalıktır. Yeşilçam filmlerine bakarsan görürsün :) Bende de 8 forma 1 tane t shirt var. Koleksiyon güzel. Mesut Özil forması var çubuklu. Arkasından ismini sildircem. Fenerbahçe'ye yakışmayan futbolcu.

Geri
Yukarı