TV box önerisi

Deniz17

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar
Lisanslı TV box almak istiyorum. Mecool KM2 ve Hiremco X6'yi inceledim. Netflix Prime'ı kaliteli izlemek önceliğim. Mecool KM2 için X2 işlemci yetersiz yorumları kafamı karıştırdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tivo stream 4K öneririm. Amazon da vergi ve kargo dahil 55 dolar civarına satın alınabiliyor. Bütün uygulamalarda lisanslı.

KM2 daha uygundur. Hiremco X6 en fazla 1080p. S905X2 basit oyunlar ve basit emülatörler için uygundur.
Teşekkür ederim
KM2 varken alınmaz.
KM2' de orjinal Netflix ve Google Lisansı var. 4K Netflix ve Android TV OS arayüzü var. Hiremco X6 ise Google Pixel 2 portu Netflix 1080p.
Teşekkür ederim
Tivo stream 4K öneririm. Amazon da vergi ve kargo dahil 55 dolar civarına satın alınabiliyor. Bütün uygulamalarda lisanslı.
Teşekkür ederim inceleyeceğim
Teşekkür ederim inceleyeceğim
KM2 daha uygundur. Hiremco X6 en fazla 1080p. S905X2 basit oyunlar ve basit emülatörler için uygundur.
Mecool km2 ye karar verdim. Aldığım yer önemli mi? Hepsiburadada iki magazada mevcut. Alırken ndikkat etmem gereken birşey var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı