TV box önerisi

karambyte

Kilopat
Merhaba, 4K TV box arıyorum. 1080p de işimi görüyor eğer F/P var ise alabilirim. Google ve Xiaomi Mi Box'a baktım ben. Sizin önerileriniz nedir?

Hocam merhabalar,

Televizyonum eskidi. Bundan dolayı tv box kullanmayı düşündüm. Mi stick ve mibox kullandım istediğim verimi alamadım. Normalde telefon da android pc de windowstan şaşmam her ihtiyacımı rahat gideriyorum işlerimden dolayı fakat televizyonda ne zaman apple tv box aldım, ozaman rahata kavuştum. Evdeki rooterdan airfrye kadar xiaomi kullanıyorum fakat bu tvbox olayında apple çok başka konfor ve rahatlık sunuyor.

Ne 1 kere takıldığını gördüm ne 1 kere teklediğini kesintisiz akıyor maşallah. Size önerim Apple 2021 Apple TV 4K cihazı gayet iyi. Tv'mde 4k desteği yok ama cihaz çok çok iyi 1 seneden uzundur apple tv box kullanıyorum çok memnumum

Kullanım alanlarım

Disney
Exxen
netflix
5 yaşında canavar için 1-2 oyun ve youtube :)

Kumandada 1 sarj ile 2 ayı deviriyor.

Hocam merhaba,

Televizyonum eskidi. Bundan dolayı TV box kullanmayı düşündüm. Mi Stick ve Mi Box kullandım istediğim verimi alamadım. Normalde telefon da Android PC de Windows'tan şaşmam her ihtiyacımı rahat gideriyorum işlerimden dolayı fakat televizyonda ne zaman Apple TV box aldım, o zaman rahata kavuştum. Evdeki rooterdan airfrye kadar Xiaomi kullanıyorum fakat bu tvbox olayında Apple çok başka konfor ve rahatlık sunuyor.

Ne 1 kere takıldığını gördüm ne 1 kere teklediğini kesintisiz akıyor maşallah. Size önerim Apple 2021 Apple TV 4K cihazı gayet iyi. TV'mde 4K desteği yok ama cihaz çok çok iyi 1 seneden uzundur Apple TV box kullanıyorum çok memnumum.

Kullanım alanlarım.

Disney.
Exxen.
Netflix.
5 yaşında canavar için 1-2 oyun ve YouTube :)

Kumandada 1 şarj ile 2 ayı deviriyor.

Hocam 2500TL bütçem var ne önerirsiniz?

Hocam 2500TL bütçem var ne önerirsiniz?

Next Playbox 4K kullanıyorum 1 yıldan fazla oldu, 2 GB RAM 16 GB hafıza olmasına rağmen en ufak bir kasma yok, YouTube üzerinden 4K 60 FPS videoları rahatlıkla oynatıyor, hatta PPSSPP emülatörü ve kablosuz gamepad ile oyun da oynanıyor, ben aldığımda ucuzdu şu an fazla zamlanmış. İyi 4K performansı için en az Amlogic S905x3 işlemcili TV Box'lara bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Next Start 4K 1.500 TL civarında.
Lisanslı Google TV 2GB RAM ve 16GB hafıza ile 4K gayet iyi deneyim sağlıyor. Wi-Fi ve Bluetooth verimi de gayet iyi. Ben de memnuniyetle kullanıyorum.
Netflix, Amazon, YouTube, Disney+ uygulamaları 4K ile sorunsuz kullanılıyor.
Mağazada (Play Store'da) olmayan bir uygulama kurmak için USB bellek gerekiyor.
Tam bir F/P ürünü.

Şurada 1.419 TL'ymiş:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı