TV Ethernet kopuyor Wi-Fi bağlanıyor

sondad

Hectopat
Daha fazla  
TV'yi Ethernet kablosu ile internete bağlıyorum fakat internet bağlantısı kopuyor, Wi-Fi ile bağladığım zaman hiçbir sıkıntı yok, sebebi ne olabilir? VPN kullanıyorum TV de bir bağlantısı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet kablonuzda temassızlık oluyor olabilir. Kabloyu kendiniz mi çekmiştiniz?

Vpn bilgisayarda veya telefondaysa alakası yoktur büyük ihtimalle, modeminizin markası modeli nedir?

Bugün şunu fark ettim ki TV de kablolu bağlanıyorum hiçbir problem yok YouTube vs vs uzun süre izliyorum, daha sonra vpn açıyorum tak internet kopuyor, kablosuz bağlanıyorum vpn açıyorum problem yok ama hem kablolu açıp hem vpn bağlayınca net gidiyor nedense çözemedim bir türlü farklı bir internet sağlayıcı ile denedim yine aynı iki farklı internet var evde ikisi ile de aynı problemi yaşıyorum farklı modemler farklı sağlayıcı var mı destek olabilecek

İnternet kablonuzda temassızlık oluyor olabilir. Kabloyu kendiniz mi çekmiştiniz?

Vpn bilgisayarda veya telefondaysa alakası yoktur büyük ihtimalle, modeminizin markası modeli nedir?
Kablo ile çok uğraştım ama alakası yok, iki farklı modem ile de denedim yine olmadı wifi ile bağlanınca vpn açınca problem yok ama kablolu bağlanınca vpn açınca bağlantıyı koparıyor direk

Yeni konular

Geri
Yukarı