TV önerisi

Crexs

Hectopat
Daha fazla  
LG 43UP77006Lb LG 43UP75006Lf ve Samsung 43AU8000 model 3 TV arasında kaldım. Fakat LG 43UP77006Lb modeli benim gözümde biraz daha iyi gibi sizce bu 3 model arasından hangisi daha iyi? Siz olsanız hangisini alırsınız ve neden tercihiniz o TV'den yana olur?

Samsung olanı bizde var tavsiye ederim. Daha önce hiç LG kullanmadığım için + ve -'lerini bilemiyorum.

Philips televizyonunu kullanmanı tercih ederim. İnternette bağlanmak istiyorsanda arkasına mi TV stick alırsın olur biter.

Philips TV istemiyorum daha önceden satın aldım. Google girdiğimde donma kasma yapıyordu o problemi çözememiş birçok modelinde o sorun devam ediyormuş.
Samsung olanı bizde var tavsiye ederim. Daha önce hiç LG kullanmadığım için + ve -'lerini bilemiyorum.

Bugün mağazada görevlilere sorduğumda LG ile Samsung modeli arasındaki farklar LG de akıllı kumanda var ve LG de Türkçe sesli komut verebiliyorsun Samsung da sadece Türkçe sesli komut YouTube için geçerli olduğunu söylediler.

Philips TV istemiyorum daha önceden satın aldım. Google girdiğimde donma kasma yapıyordu o problemi çözememiş birçok modelinde o sorun devam ediyormuş.

Bugün mağazada görevlilere sorduğumda LG ile Samsung modeli arasındaki farklar LG de akıllı kumanda var ve LG de Türkçe sesli komut verebiliyorsun Samsung da sadece Türkçe sesli komut YouTube için geçerli olduğunu söylediler.

Evet böyle bir eksisi var Samsung'un bir de extra kumanda almanız gerekiyor Samsung'da. Ücreti en son 500 TL idi. LG bu konuda avantajlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı