TV önerisi

cemalaksirt

Hectopat
Merhaba, 18.000 TL bütçem var ve iki TV arasında kaldım. Ama baskın olarak bu modeli düşünüyorum; LG 55QNED816 55inc Televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, LG 55QNED816 55inc Televizyon en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Çoğu yerde 16 bin bandında fiyatı. Sizce bu televizyon beklentilerimi karşılayabilir mi LG OLED C1 modelini almayı da düşündüm ancak OLED yanığı korkusu beni daha çok miniled teknolojisine itiyor ve fiyatları da OLED'e göre daha makul seviyelerde. TV teknolojilerine hakim olan bilgili kişiler yardımcı olabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 18.000 TL bütçem var ve iki TV arasında kaldım. Ama baskın olarak bu modeli düşünüyorum; LG 55QNED816 55inc Televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, LG 55QNED816 55inc Televizyon en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Çoğu yerde 16 bin bandında fiyatı. Sizce bu televizyon beklentilerimi karşılayabilir mi LG OLED C1 modelini almayı da düşündüm ancak OLED yanığı korkusu beni daha çok miniled teknolojisine itiyor ve fiyatları da OLED'e göre daha makul seviyelerde. TV teknolojilerine hakim olan bilgili kişiler yardımcı olabilirse sevinirim.

Bunu alabilirsiniz: Samsung 55Q70B 55" 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bir model değil de marka olarak LG öneririm ekran kalitesi çok iyi.

Diğer markaların farklı özellikleri öne çıksa da edindiğim kullanım deneyimlerim sonucu tek tercihim LG olacak, kesinlikle kalitesi iyi.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim ancak marka tercihim değişmez bir şekilde LG, bu yüzden LG modelleri arasında bir TV önerebilirseniz memnun kalırım.

Merhaba kardeşim ben 55QNED816 yeni aldım 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum çok araştırdım. Ekran kalitesi ve sesi çok iyi onun yanında inanılmaz hızlı kullanışlı ve akıcı bir TV. Vatandan aldim daha kurumsal olduğu için Samsung 55Q60b veya 55Q70b yanından geçemez hem güncel hem de daha iyi ekran kalitesine sahip.

Merhaba kardeşim ben 55QNED816 yeni aldım 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum çok araştırdım. Ekran kalitesi ve sesi çok iyi onun yanında inanılmaz hızlı kullanışlı ve akıcı bir TV. Vatandan aldim daha kurumsal olduğu için Samsung 55Q60b veya 55Q70b yanından geçemez hem güncel hem de daha iyi ekran kalitesine sahip.

Eyyyvallah çok teşekkürler, tecrübe aktarımın ve deneyimin asıl belirleyici etmen. Uygulama içi kullanımları, sesli mod ve izlediyseniz futbol maçı gibi deneyimlerinizden de bahsederseniz sevinirim. Ayrıca sizce stand ayağı kullanışlı mı geniş, büyük ve dairesel olduğundan dolayı tereddütlerim olabiliyor ünite üzeri kullanım için.

Geri
Yukarı