TV'de oyunların kasması

AsusGamer!

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar eskiden 22inc lg monitörüm vardı oyunları gayet güzel kasmadan. Oynuyorum. Şimdi evdeki Samsung 55UEh6500tv de oyunlar kasıyor. Bunu nedeni ekranın buyuk olması mı ?

• İntel i3 2100 işlemci
  • Asus P8H61 anakart
  • 8GB Kingston RAM
  • AMD Radeon HD 7850 1 GB 256bit
  • 1TB westen digital sata 6/GBit
  • 480 watt Colorstit PSU
  • Windows 10 işletim sistemi

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar eskiden 22inc lg monitörüm vardı oyunları gayet güzel kasmadan. Oynuyorum. Şimdi evdeki Samsung 55UEh6500tv de oyunlar kasıyor. Bunu nedeni ekranın buyuk olması mı ?

• İntel i3 2100 işlemci
  • Asus P8H61 anakart
  • 8GB Kingston RAM
  • AMD Radeon HD 7850 1 GB 256bit
  • 1TB westen digital sata 6/GBit
  • 480 watt Colorstit PSU
  • Windows 10 işletim sistemi
Sorun çözünürlük olabilir. Eski monitörünüz en fazla 1366x768 destekliyorsa oyunları kasmadan oynamanız normal. TV 1080p olduğundan PC'niz oyunları kaldırmada zorluk yaşıyor olabilir. Çözünürlük arttıkça ekran kartına binen yük artar.

Sorun çözünürlük olabilir. Eski monitörünüz en fazla 1366x768 destekliyorsa oyunları kasmadan oynamanız normal. TV 1080p olduğundan PC'niz oyunları kaldırmada zorluk yaşıyor olabilir. Çözünürlük arttıkça ekran kartına binen yük artar.
Eski Monitorum 1920x1080 idi.

Çözünürlüğü düşürüp tekrar dener misin.
Monitor ile tv nin cozurlugı aynı idi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı