TV'den 5+1 Ses Sistemi için Surround Çıkış Alma

Cursedblood

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Developer
Samsung marka akıllı TV sahibiyim. Logitech Z506 model 5+1 ses sistemim var. Televizyonda bulunan kulaklık çıkışı ile 3+1 ses alabiliyorum fakat diğer 2 hoparlör surround olduğu için ses vermiyor. Bunları da kullanabileceğim bir yöntem var mıdır? Örneğin dönüştürücü cihaz tipi?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
41GlOxOV7DL._SY355_.jpg
Bundan kullanıyorum ben 2 ses sistemini "SLI" yapmak için.:kıkırda:

Daha fazla jaka paylaştırmaya yarıyor.

Eki Görüntüle 281104 Bundan kullanıyorum ben 2 ses sistemini "SLI" yapmak için.:kıkırda:

Daha fazla jaka paylaştırmaya yarıyor.

Üstat, benim ses sisteminde 3.5mm jaklardan 3 adet çıkış var. Birisi yeşil, onu direkt TV'nin kulaklık çıkışına bağlıyorum. Surround ses almak için diğer 2 jak rengi ise kahverengi ve siyah. Sizin bu kullandığınız çoğaltıcı gibi duruyor. İşimi görecek midir?

Üstat, benim ses sisteminde 3.5mm jaklardan 3 adet çıkış var. Birisi yeşil, onu direkt TV'nin kulaklık çıkışına bağlıyorum. Surround ses almak için diğer 2 jak rengi ise kahverengi ve siyah. Sizin bu kullandığınız çoğaltıcı gibi duruyor. İşimi görecek midir?
Valla ben 2 tane 2+1 sistemi bağladım. Sağ sol doğru geliyor ve seste kayıp yok. 3 hopörde nasıl olur bilmem. Ucuz parça yav maksimum 5 liradır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı