TV'ye yabancı cihaz bağlanmaya çalışıyor

Murat3

Decapat
Merhaba bugün TV'yi izlerken bitsin iPhone cihaz bağlanma talep ediyor dedi ses için bende yanlışlıkla kabul ettim. Sorun olur mu? TV'ye erişim falan sağlayabilir mi? 10 saniye bekledim sonra çıktım ses yerinden Bluetooth'u kapattım. Cihaz: Sunny webOS TV.

IMG-20221207-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth'u kapatabilirsiniz.
Sanırım etrafınızda yakınınızdan komşularınız tarafından ahlaklı ya da ahlaksız şekilde kandırılıyorsunuz.
Görüntülü paylaşımlara dikkat etmek gerekir evde anneniz babanız olabilir yanlışlıkla tıklayabilirler müstehcen şeyler gösterilebilir.

Bluetooth'u kapatabilirsiniz.
Sanırım etrafınızda yakınınızdan komşularınız tarafından ahlaklı ya da ahlaksız şekilde kandırılıyorsunuz.
Görüntülü paylaşımlara dikkat etmek gerekir evde anneniz babanız olabilir yanlışlıkla tıklayabilirler müstehcen şeyler gösterilebilir.

Hocam büyük bir sorun oluşturur mu adam ses ile bağlanmış biraz bekledim belki yanlış bağlanmıştır diye ses falanda çıkmadı kapattım Bluetooth'u kapattım.

Hocam ses aktarımı derken neyi kastediyor? TV'nin sesini başka bir cihaza aktarmaksa izlediğiniz şeyi dinlemek dışında birşey yapamaz. Telefonun ses aktarması ise her türlü sesi yayınlayabilir. Bluetooth'u kapatın. Ayrıca büyük ihtimalle ayarlarda bağlı cihazlarla alakalı bir ayar vardır. Oradan telefonu engelleyebilirsiniz.

Hocam büyük bir sorun oluşturur mu adam ses ile bağlanmış biraz bekledim belki yanlış bağlanmıştır diye ses falanda çıkmadı kapattım Bluetooth'u kapattım.
Ürünün teknik servisini ya da müşteri temsilcisini arayarak bu özelliğin tamamen kapatılması konusunda bilgi alabilirsiniz.
Normalde Bluetooth kapatınca bağlanılamıyor diye biliyorum.
Televizyonunuz hakkında bilgi edinemediğim için bilemiyorum.

Ayarlarda telefonu unut diye bir seçenek olabilir onu deneyin.

Hocam ses aktarımı derken neyi kastediyor? TV'nin sesini başka bir cihaza aktarmaksa izlediğiniz şeyi dinlemek dışında bir şey yapamaz. Telefonun ses aktarması ise her türlü sesi yayınlayabilir. Bluetooth'u kapatın. Ayrıca büyük ihtimalle ayarlarda bağlı cihazlarla alakalı bir ayar vardır. Oradan telefonu engelleyebilirsiniz.

Hocam telefondaki sesi TV'ye aktarıp yüksek sesle dinlemek için Bluetooth'u kullanılıyor bizim TV de. Telefonu engelleyemedim ama Bluetooth geçmişini sildim.

Bazen Bluetooth'u açınca ben de üst kattaki komşuya istek atıyorum yanlışlıkla. 😂 sorun olacağını düşünmüyorum.

İnşallah öyledir benimki de.

Ürünün teknik servisini ya da müşteri temsilcisini arayarak bu özelliğin tamamen kapatılması konusunda bilgi alabilirsiniz.
Normalde Bluetooth kapatınca bağlanılamıyor diye biliyorum.
Televizyonunuz hakkında bilgi edinemediğim için bilemiyorum.

Hocam sorun oluşur mu kabul ettim ya bir şey yapabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam telefondaki sesi TV'ye aktarıp yüksek sesle dinlemek için Bluetooth'u kullanılıyor bizim TV de. Telefonu engelleyemedim ama Bluetooth geçmişini sildim.

İnşallah öyledir benimki de.

Hocam sorun oluşur mu kabul ettim ya bir şey yapabilir mi?
Geçmişi sildiyseniz birşey olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı