TWD serisi nasıl alınmalı?

AG:DWD

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. TWD serisini komple oynamaya karar verdim DLC'si ile birlikte falan.
Sizce Steam'den oyunları indirimdeyken tek tek almak mı yoksa Epic'de bulunan Definitive Edition'u almak mı? Türkçe yamada kurucağım için Steam'den tek tek alınca Türkçe yamaya para vermeyeceğim. Epic'ten alırsam anonymus çevirinin yapmış olduğu yamayı alacağım 18TL.
Para açısından bir sıkıntı yok sadece virüs olur mu ücretsiz olanlarda diye tedirginim.

Laptop modeli: HP-DA1083NT.

Özellikleri.
i5 8265U.
MX130 4 GB.
8 GB RAM.
256 GB SSD 55GB boş şu anlık.

Herkese merhabalar. TWD serisini komple oynamaya karar verdim DLC'si ile birlikte falan.
Sizce Steam'den oyunları indirimdeyken tek tek almak mı yoksa Epic'de bulunan Definitive Edition'u almak mı? Türkçe yamada kurucağım için Steam'den tek tek alınca Türkçe yamaya para vermeyeceğim. Epic'ten alırsam anonymus çevirinin yapmış olduğu yamayı alacağım 18TL.
Para açısından bir sıkıntı yok sadece virüs olur mu ücretsiz olanlarda diye tedirginim.

Laptop modeli: HP-DA1083NT.

Özellikleri.
i5 8265U.
MX130 4 GB.
8 GB RAM.
256 GB SSD 55GB boş şu anlık.
Ben twd serisinin hepsini ücretsiz olarak oynamıştım ve türkçe yama kurmuştum hepsine virüs de girmemişti, ama korsan önermiyorum bence Steam'den al.

Türkçe yama için önerebileceğin site var mı peki çevirisi düzgün olan. Ve en önemlisi virüs olmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı