Çözüldü TWD the Telltale Definitive series "unable to write data" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Platon123456

Femtopat
Daha fazla  
Final seasona kadar sorunsuz oynadım. Final season bölüm 3'ün sonlarına doğru yanlışlıkla laptopu düğmesinden kapattım. Tekrar açtığımda oyun en baştan başladı saveler yok olmuştu. Tekrar aynı yere kadar oynamak istedim fakat öldüğümde veya bölüm 1'i bitirdiğimde oyun tekrar en baştan başlıyor çünkü save almıyor. İnternette yazan birçok yolu denedim moralim çok bozuldu arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olursa çok sevinirim. En sonunda dayanamayıp yeni SSD alacağım neredeyse. Oyunu Steam'den aldım korsan değil.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Final seasona kadar sorunsuz oynadım. Final season bölüm 3'ün sonlarına doğru yanlışlıkla laptopu düğmesinden kapattım. Tekrar açtığımda oyun en baştan başladı saveler yok olmuştu. Tekrar aynı yere kadar oynamak istedim fakat öldüğümde veya bölüm 1'i bitirdiğimde oyun tekrar en baştan başlıyor çünkü save almıyor. İnternette yazan birçok yolu denedim moralim çok bozuldu arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olursa çok sevinirim. En sonunda dayanamayıp yeni SSD alacağım neredeyse. Oyunu Steam'den aldım korsan değil.

Eki Görüntüle 1908960
Hocam oyun dosyalarını bozmuşsunuz. 3 ve 4.sezonda ben de yanlışlıkla kapatmıştım ve aynı sorunla defalarca karşılaştım oyun silip tekrar yükleyin tek yolu bu. Steam Cloud otomatik save aldığı için de save gitmemiştir.

Yardım için teşekkürler steam de dahil olmak üzere oyunu silip yüklemeyi denedim olmuyor :(

Eureka!​

Sorunun sebebini ve çözümünü yabancı bir forum sitesinde buldum arkadaşlar, günlerdir kendimi paraladığım problemin cevabı çok basitmiş. 1.Oyundan beri bütün saveleri 1.kayıt slotuna kaydettiğimiz için oyun belli bir noktadan sonra 1.slotun üstüne daha fazla save almıyor. Settings > Save Files > Save Slot (2,3 veya 4.) bunlardan birini seçince her şey normale dönüyor. Bu süreçte oyunu 2 kere silip tekrar indirdim yetmedi diski bölüp oyunu d'ye taşıdım hatta eski sezonların savelerini de sildim (nasıl olsa oynadım bitti diyerek) keşke daha önce öğrenseydim.
Umarım birinin işine yarar hayırlı forumlar.

Hocam oyun dosyalarını bozmuşsunuz. 3 ve 4.sezonda ben de yanlışlıkla kapatmıştım ve aynı sorunla defalarca karşılaştım oyun silip tekrar yükleyin tek yolu bu. Steam Cloud otomatik save aldığı için de save gitmemiştir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı