TWD vs FTWD

TWD virüsü sinir sistemini etkiliyor hocam. Tüm yollanan veri virüsün kontrolünde. Ama asıl saçmalık midesi yok bazısının hala insan yeme peşinde. Bazılarının kafası kopuyor hala ısırmaya çalışıyor. Samuray ablamız zombilerin çenesini ve kolunu kesince yemek istemiyorlar ama başka bir zombinin kafası kopunca yemek istiyor hala. Bir sürü saçmalık var evet. Ama zombilerin ayakta bile duramaz dedikleri şey tamamen saçmalık. Sonuç olarak bizi ayakta tutan şey iskelet ve kaslar. Bunları kontrol edende beyin, beyin ile kaslar arasındaki bağda sinir sistemi. Sinir sistemini ele geçiren virüs tamamen sizi kontrol altına alır. Dizide saçma işlenmiş bir konu.
Bilim insanlarından daha bilgiliysen onu bilemem. Ben uzman olmadığım için arkadaşa seninde söylediğin gibi saçmalıkların olduğunu mantık hatalarının hemen hemen her film ve dizide olduğu gibi Fear The Walking Dead gibi The Walking Dead dizisinde de olduğunu belirtmek istedim. Not: Şunuda belirtmeliyim ki tam anlamıyla onların söylediklerini söylemediğim için bilgi eksikliğide olabilir. Nereden izlediğimi hatırlamıyorum ama sana bulabilirsen izlemeni tavsiye ederim çünkü daha net kafanda oturur.

Yeni konular

Geri
Yukarı