Twerp ile ROM kurma

Nasıl neyse ben şunu sorayım benim telefonum maalesefki sürekli kapanıyor açılıyor tamire gitti yaptık dediler hala aynı stock ROM attım düzeliyor 2 gün sonra aynı oluyor ben TWRP ile her şeyi silsem sonra o ROM'u orjinali yüklesem sorun gider mi?

İmza doğrulaması var ama onu doğrulama başarısız derse yüklerken, o zaman kapatın "ayarlar" kısmından.
Sürekli kapanıp açılıyor derken, böyle birden elinizde mi kapanıyor ? Yoksa kullanmazken mi ?
Üstelik bunun rom ile alakası var mı bilmiyorum.
Yaptık derken ne yapmışlar stock ROM mu atmışlar ? Ben konuya sadece rom görünce uğradım. O meseleyle ilgili bilgim yok pek.

Son düzenleme:
Ben stock ROM attım onlar yapamıyınca 2 gün hiç kapanmıyor elimde ya da değilken fark etmiyor kapanıp duruyor.
Selam sadece denemk amacıyla hiçbir şey silmeden cihaz hafızasından kurulum yaptım yüklendi resetlendi açılma kısmı gelip geri geliyor Odin mode açılıor kernel kurcam ama nasıl kurcam bilmiyorum.
Söyle wipe ile her şeyi silip sonra PC üzerinde içine dosyalarımı aktarma işlemi başlattım şimdi dosyalar telefona geçince kernel ve işletimm sistemini kurulumunu yapacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı