Twin USB Gamepad İki Tane Gözüküyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, konuyu nasıl anlatabileceğimi tam olarak bulamadım. Kolumun ayarlarına girdiğim zaman iki tane kol görünüyor. İkinci kol hep sol üste doğru hareket ediyor diye gözüküyor ve bunu kapatamıyorum. Fall Guys, WWE, FIFA Online, eFootball 2022 gibi oyunlarda kendi kendine hareket ediyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekran görüntüsü 2022-01-25 205703.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-25 205708.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-25 205708.png
    66,3 KB · Görüntüleme: 127
Son düzenleyen: Moderatör:
Bunları daha önce görmüştüm. Fakat kullanma şansım olmadı. İki tane gözükmesi normal duruyor. Analog topuz ve düğme ile aynı sıkıntılar var mı?

Bunları daha önce görmüştüm. Fakat kullanma şansım olmadı. İki tane gözükmesi normal duruyor. Analog topuz ve düğme ile aynı sıkıntılar var mı?

Yani söyle, diğer kola girdiğimde istediğim gibi kontrol edebiliyorum, ama bende bir kol olmasına rağmen iki kol olarak gözüküyor sıkıntı çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Sonuçta iki kol var. Twin olması nedeniyle oluyor gözüküyor. Ayrı olarak gözükmezse iki kişilik oyunlarda kullanılmaz.

Anladım hocam. Sonuçta iki kol var. Twin olması nedeniyle oluyor gözüküyor. Ayrı olarak gözükmezse iki kişilik oyunlarda kullanılmaz.

Hocam galiba çözdüm, yapabildiğim her yerden bozuk olan kolu devre dışı bırakıp sildim şimdilik düzeldi.

Geri
Yukarı