Twisted Fate, The Card Master

Neden Critical kullanmıyorsun peki ? Oyun başı Crit ile seri First Blood alabilirsin. Ayrıca altın kart çıkartma yolunu da yazsaydın... Ben bulana kadar epey dayak yemiş, Mana harcamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tavsiye olarak ; Masteries'lerinde ne yaptım anlamadım ama bir kere daha bak bence. Bu kadar ofansif gitmek sağlıklı değil. Item Build'inde hiç defansif Item yok. Tek atarım lan ben buna ! :D Heal yerine Ghost-Flash-Cleanse kullan. Zaten 18 Level'da bir Stun yersen, 500 HP hiçbir fark yaratmaz.

caetay cok iddialı olduğunu görüyorum. Ama TF zaten oyun tabiri ile Squishy. Güzel Türkçe'de ise, ''Çıt kırıldım'' bir Hero'dur. Defans olarak ne yapmayı planlıyorsun ? Bu arada eğer TF'in Stun'ını yemiş ve hala ayakta kalıyorsan, o zaman tek atabilirsin. :D

Beyler bende bu Hero ile oynuyorum sürekli. Hiçte öyle tek vuruşta öldüren görmedim.;) Bu Hero'yu iyi bilmiyor, iyi hakim değil iseniz, tanklar ile beraber hareket etmelisiniz.

Çağatay, sen bana tek at, ben oyunu bırakırım. Ayrıca benim uzman olduğum Masteries bu ve zararından çok yararını gördüm. Defansif Item TF'de ne işine yarayacak ? Zaten benimki farklı bir Build. Çoğu TF alanlar AP gidiyor. Bence Çok gereksiz çünkü sadece Q Skill'i AP vuruyor.

Blizzart, Crit'le başlamamamın sebebi, çoğu zaman karşıma kağıt Hero'lar çıkmıyor. Genelde karşıma gelen Hero'lar tank tarzı Hero'lar olduğu için, Doran's Blade ile başlamayı tercih ediyorum.

Ama Malady değiştiği için, şimdi Sword of the Occult ile başlıyorum. Ulti ile birleştiğinde rahat rahat Stack yapmama neden oluyor. Yeni bir TF Build hazırlamayı düşünüyorum. Masteries'lerim de değişti. Ayrıca W Skill'ini söylemememin sebebi gayet açık, "It's all in the cards" diyorum. :)

Promisses, katılıyorum aynen. Bu Hero'ya AP kasarsanız ekmek olmaktan baska hiçbir işe yaramazsınız. Ben de farklı Item'ler ve Rune'ler diziyorum şuan. Gayet iyi gidiyor. Bir kopya vereyim, Full Attack Speed yapmayın. Benden size bir tavsiye.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı