Twisted monitör alınır mı?

Müsait olduğumda atarım dostum hafta sonuna kadar.
Peki monitörde DP den başka hangi girişler mevcut?

Ürünü aldım fakat ekran siyah olarak gidip geliyor galiba bozuk geldi bı ayarı felan varmı acaba?

Ürünü aldım fakat ekran siyah olarak gidip geliyor galiba bozuk geldi bir ayarı falan var mı acaba?

Ürünü aldım fakat ekran siyah olarak gidip geliyor galiba bozuk geldi bir ayarı falan var mı acaba?

Son düzenleme:
Peki monitörde DP'den başka hangi girişler mevcut?

Bende öyle bir sorun yok dostum olabilir istersen iade edebilirsin. Ama ben bana gelen ürünle memnunum.

Ben 75 Hz 24 inc olanını kullanıyorum 2.monitör olarak ayak ısmı biraz ince haliyle bir tık sallanıyor ancak fiyatına göre gayet iyi herhangi bir ghosting ölü pikselle de karşılaşmadım.(4ay civarı oluyor alalı)

ben 75 HZ 24 inc olanını kullanıyorum 2.monitör olarak ayak ısmı biraz ince haliyle bi tık sallanıyor ancak fiyatına göre gayet iyi herhangi bir ghosting ölü pikselle de karşılaşmadım.(4ay civarı oluyor alalı).

Son düzenleme:
Hocam şu ürünü buldum manyak birşey fiyatına göre, hem ips hem 1440p hem 165hz hem G-sync yani o kadar iyiki güvenemedim başta :D

Geri
Yukarı