Twitch AdBlock önerisi

Twitch reklamları yayını resmen izlenmez kılıyor. Ben de purple ads blocker kullanıyorum şimdilik kesti ama twitch bunlara çözüm buluyor daha önce çalışan twitch addblockers programları teker teker çalışmamaya başladı. Bu da giderse yeni bir twitch'e özel addblock bulduğunuzda burada paylaşın lütfen. Zaten bir yayıncıya prime kullananalar abone oluyor ücretsiz. Her yayıncı değiştiğimde oturup da 1 dakika reklam izleyemem yada izlediğim herkese abone olamam kusura bakmasınlar.

Firefox da takılma olduğu için "Alternate Player for Twitch" kullanıyorum reklamlarıda engelliyor ama engelleyiciler genelde reklam engellerken reklam gözükmyor ama o sürede yayın donuyor gecikmeye sebep olabiliyor.
Kendi bulduğum bir yöntem var idm ile 1080p olan m3u8 yayın linkini bulup bir oynayıca açıyorum dezavantajı gecikme oluyor tabi player üzerinden yayını izlediğimiz için chat'i kullanamıyoruz ve yayın açılıp kapanınca linki güncellemek gerek.

ublock eklentisini tarayıcıya ekleyin.
Ayarlardan;
1-İleri düzey kullanıcıyım aktif edin sağından ayarı açın
Son satır şu şekilde olacak şekilde kaydedin
userResourcesLocation
Kod:
https://raw.githubusercontent.com/pixeltris/TwitchAdSolutions/a285eeda5046a304c5eb38b958c875afca066daa/video-swap-new/video-swap-new-ublock-origin.js
Değişiklikleri uygula 
2-Filtrelerime ekleyin
twitch.tv##+js(twitch-videoad)
Değişiklikleri uygula
bu kadar

Alıntıla Cevapla Etiketle
Rapor

Geri
Yukarı