Technopat'ta AdBlock Kullanıyorum

Arkadaşlar Adblock kullanıyorumda Technopat'ta ayıp olmaz değil mi? Recep abi özellikle sana soruyorum bu soruyu :D

Ben sıkıcı, itici saçma sapan reklamlardan dolayı kullanmaya başlamıştım. Youtube'de 1 saatlik videoda 15 tane reklam çıkıyordu. Ama Techopat'ta kullanmıyorum çünkü gerek yok. Hem olsa da burada kullanmam. Dönüp dolaşıp buraya geliyorum.

Video keyfini onlar sağlıyor biliyorsun değil mi?
Umurumda değil :) Bi' video attılar diye reklama boğma hakları yok. Eskiden tek tük ufak reklamlar kullanırlarken hiç rahatsız olmuyordum fakat açgözlülükleri yüzünden işin b*kunu çıkartmaya başladıklarında her yerde reklam engelleyici kullanmaya başladım. Zaten AdBlock kullanmayanlardan fazlasıyla para kazanıyorlar.

Chrome'de AdGuard eklentisi oluyor mu ve Google Play'de bu uygulamalar var mı?
Mobil Chrome'da eklenti desteği yok diye biliyorum. Google Play'de şu uygulamaları aratabilirsiniz:
Screenshot_20200511-074438.png

Umurumda değil :) Bi' video attılar diye reklama boğma hakları yok. Eskiden tek tük ufak reklamlar kullanırlarken hiç rahatsız olmuyordum fakat açgözlülükleri yüzünden işin b*kunu çıkartmaya başladıklarında her yerde reklam engelleyici kullanmaya başladım. Zaten AdBlock kullanmayanlardan fazlasıyla para kazanıyorlar.
Mesela technopati baz alalim, simdi 1 saatlik video atiyorlar ve reklam var. Peki reklami kapatip senin icerige olan erisimini kisitlasa ve sadece uyelere ozel yapsa?
O zaman da cikip diyeceksin ki icerigi parali yapiyorlar?
E adamlar napsin, icerik yayinlamasin mi?

Beni Adblock kullanmaya iten en büyük sebep salak saçma reklamların anasayfada hayvani yer kaplaması, önemli yerleri kapatması ve göz zevkini bozması.

Eğer kullanıcı odaklı reklam koymuyorsa siteler, kullanıcı da bal gibi kullanır Adblock'u. Biraz insaflı olmak gerekiyor...

NOT: Yorumum burası için değil. Eskiden şikayet ettiğim şekildeydi reklam meselesi ama sağ olsun yönetim çözdü.

Geri
Yukarı