Twitch Alt Yazı Plugini

27yusuf27180

Hectopat
Arkadaşlar twitch adlı yayın platformunda fiziksel engelli kardeşlerimiz yayın yapıyor. Dolayısıyla konuşmada zorluk yaşadıkları için chati kullanıyorlar. Sorum şu, yayıncının konuştuklarını birebir alt yazıya döken bir plugin var mı?

Arkadaşlar twitch adlı yayın platformunda fiziksel engelli kardeşlerimiz yayın yapıyor. Dolayısıyla konuşmada zorluk yaşadıkları için chati kullanıyorlar. Sorum şu, yayıncının konuştuklarını birebir alt yazıya döken bir plugin var mı?
Öyle bir plugin var mı bilmiyorum ancak yayıncı kardeşimizin konuştuğunu pluginde pek anlayamayacaktır. Kardeşimizi anlamaya çalışalım anlayamıyorsak sadece yayınını oynayışını vs. izleyin...

Öyle bir plugin var mı bilmiyorum ancak yayıncı kardeşimizin konuştuğunu pluginde pek anlayamayacaktır. Kardeşimizi anlamaya çalışalım anlayamıyorsak sadece yayınını oynayışını vs. izleyin...
Amaç burada yayıncıya destek vermek. Pluginin anlayıp anlamayacağını ise deneyerek öğreniriz. Lütfen konu hakkında bilginiz yok ise cevap yazmayın. Teşekkürler...

Öncelikle çabanız için tebrik ederim, bunu düşünmüş olmanız bile çok güzel. Pazartesiden beri sorunuza cevap buldunuz mu bilmiyorum ama konuyla ilgili şöyle bir adres buldum; How to Add Subtitles to your Twitch TV Steam using OBS | PubNub

Youtube'da 'pubnub twitch subtitle' şeklinde bir arama yaparsanız, yayına alt yazı eklemeyi gayet açık tarif eden videolar göreceksinizdir. Türkçeyi çok fazla anlamaz diye düşünüyordum ancak yaptığım denemelerde hiç hatayla karşılaşmadım her cümlemi sorunsuz çevirdi.

Bu arada, keşke twitch kanalınızın adını da verseydiniz konuda, yayınlarınızı desteklemeyi isterdim :)
Bir zamanlar şöyle bir çözümü vardı bunun, hala işe yarıyor mu bilemiyorum kardeşim.

İşine yarar mı bilmiyorum ama bunlar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dostum videosunu da attığım bu siteyi tavsiye ederim. Araralırnda en hızlı ses algılayanı bu.
Örnek:
405033

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı