Twitch Bağış ve Bağış Mesajlarını Yayın yöneticisini bildirimler sekmesinde göremiyorum

Yagami_Light07

Hectopat
Yer
İzmir-Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 3700x
RTX 3070
16 GB Ram
X570 Anakart
Meslek
Hukuk Okuyor 2/4
Arkadaşlar hobi amaçlı Twitch'de yayınlar yapıyorum. Arada arkadaşlardan da olsa bağış vs geliyor. Lakin bu bağışları chatimi gördüğüm gibi göremiyorum. 2. Ekranımda yayın yöneticisi var oradan yayın bit hızını takipçileri vs görmek için kullanıyorum ama nedense bağışıma gelen mesajları göremiyorum.
1691754616871.png

1691754649847.png

Resim (2.ekrandan) Kırmızı okla gösterdiğim yeri özel ayırdım ama halen sorun çözülmedi.

Bilen birisi yok mu gençler?

Dosya Ekleri

• 1691754634215.png
    1691754634215.png
    154,5 KB · Görüntüleme: 16
Çünkü bağışları Bynogame, Oyunfor gibi üçüncü parti bir siteden alırsınız. Bu Twitch’in entegre özelliklerinden değildir. Bunun için Streamlabs, Streamelements gibi siteleri kullanabilirsiniz. Hesaplarınızı önce bağlamanız gerekir tabii.

Çünkü bağışları Bynogame, Oyunfor gibi üçüncü parti bir siteden alırsınız. Bu Twitch’in entegre özelliklerinden değildir. Bunun için Streamlabs, Streamelements gibi siteleri kullanabilirsiniz. Hesaplarınızı önce bağlamanız gerekir tabii.
streamlabs kullanıyorum zaten. Tüm bağış mesaj takip vs oradan geliyor.

Yayıncı paneline atamazsınız. Chatinizi pop-up olarak açıp monitörü iki parçaya bölerek kullanabilirsiniz, zaten twitch üzerinden alert takip etmenize gerek yok. Göreceğiniz her bilgi Streamlabs Feed’de de yer alacaktır.

Yayıncı paneline atamazsınız. Chatinizi pop-up olarak açıp monitörü iki parçaya bölerek kullanabilirsiniz, zaten twitch üzerinden alert takip etmenize gerek yok. Göreceğiniz her bilgi Streamlabs Feed’de de yer alacaktır.
Hocam sen biraz bilgili birine benziyorsun : ) Konu dışı da olsa bu twitch hakkın bir iki soru daha yönlendirebilir miyim sana ?

Yeni konular

Geri
Yukarı