Twitch Bandwith Test sadece 1 sunucu gösteriyor

SeFFaH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta öncesine kadar kullandığım programda hata almaya başladım. Program yayın anahtarınızla Twitch üzerinde alabileceğiniz en yüksek Bit değerlerini gösteren program ve drop yememek için kullanıyorum.
Önceleri programda bütün serverlar gözükürken şimdi sadece 1 server gözükmekte. Programda bir güncelleştirme olabileceğini düşünerek biraz bekledim ve bugün arkadaşa denettirdim onda normal çalışmakta.
Bunun Windows ayarlarından olabileceğini düşünüyorum. Çünkü yediğim mavi ekranlar yüzünden bir sürü resetleme ayarları sıfırlama tarzı şeyler yaptım.
Diğer konuma bakacak olursanız yaptığım ayarlar ortada.

Ekran Alıntısı.PNG

Bunun neden olabileceği veya daha önce karşılaşan olmuşsa beni bilgilendirirse sevinirim. Bu arada programı yeniden indirdim. Yönetici olarak çalıştırdım. yine de değişen bir şey olmadı. İnternet bağlantımda gözüme çarpan başka bir sıkıntı yok. Arada oyunlardan atma problemleri yaşamaktayım. Bunun da yine internetle alakalı olabileceğini düşünüyorum. Bağlantı kopması şeklinde.
Yapabileceklerim, sorularınız varsa buralardayım. En kısa sürede cevaplamaya çalışırım. İyi sosyaller, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı