Twitch bit hırsızlarına ne oldu?

Yayıncılara neden kızıyorlar anlamıyorum adamlar sadece bağış alıyorlar paraya çevirıyorlar bilgileri çalan onlar değil satan onlar değil. Ben şimdi araba alıyorum satıyorum ilandan oradan buradan adam gelmiş kimbilir ne parasıyla alıyor bende o parayı alıyorum ne yapabilirim? Böyle düşünmek lazım biraz da.

Yayıncılara neden kızıyorlar anlamıyorum adamlar sadece bağış alıyorlar paraya çevirıyorlar bilgileri çalan onlar değil satan onlar değil. Ben şimdi araba alıyorum satıyorum ilandan oradan buradan adam gelmiş kimbilir ne parasıyla alıyor bende o parayı alıyorum ne yapabilirim? Böyle düşünmek lazım biraz da.
Keşke sizin karttan 10.000 TL çekselerdi. Ya hiç mi düşünmezsin bu para bana bedavaya geliyor acaba neyin nesidir?

Yayıncılara neden kızıyorlar anlamıyorum adamlar sadece bağış alıyorlar paraya çeviriyorlar bilgileri çalan onlar değil satan onlar değil. Ben şimdi araba alıyorum satıyorum ilandan oradan buradan adam gelmiş kim bilir ne parasıyla alıyor bende o parayı alıyorum ne yapabilirim? Böyle düşünmek lazım biraz da.

Kara para aklamayı sizin kadar toz pembe anlatanı da görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı