Twitch Canlı Yayın İçin Gerekli Ayarlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostu

Dostum 1 mbps upload hızı ile gayet güzel ve kaliteli , gözü yormayan yayınlar yapılıyor. Ben kendimden biliyorum. HD yayını izleyecek kitle sayısı çok fazla değil. Çünkü herkesin interneti fiber ya da mükemmel seviye de değil. Bu nedenle 720p ve yukarısında yayın yapacak kişiler bile kendilerini fazla kasmamalılar bence.
Normalde Upload hızım 3 mbps civarı ama, her zaman aynı hızda olmuyor malum. :) Ama, indirimli paketin süresi bitince 6 mbps download, 3 mbps upload hızım iki katına çıkacak. 12 mbps download, 5/6 mbps civarıda upload olur. Fiyatla birlikte... :D

Son düzenleme:
Normalde Upload hızım 3 mbps civarı ama, her zaman aynı hızda olmuyor malum. :) Ama, indirimli paketin süresi bitince 6 mbps download, 3 mbps upload hızım iki katına çıkacak. 12 mbps download, 5/6 mbps civarıda upload olur. Fiyatla birlikte... :D
O halde internetinizin keyfini çıkartın. :D Ama dediğim gibi 720p ye kadar yayın yapın daha yukarısını fazla zorlayıp da izleyicileri yormayın. :) Herkesin interneti güzel değil çünkü. Ortalama 360-540p aralığında ki yayınları rahatça izleyebiliyor herkes. Ama daha fazlası biraz zor. :D
Acaba yayın linkinizi yollar mısınız?

O halde internetinizin keyfini çıkartın. :D Ama dediğim gibi 720p ye kadar yayın yapın daha yukarısını fazla zorlayıp da izleyicileri yormayın. :) Herkesin interneti güzel değil çünkü. Ortalama 360-540p aralığında ki yayınları rahatça izleyebiliyor herkes. Ama daha fazlası biraz zor. :D
Acaba yayın linkinizi yollar mısınız?
Tabi ki yayın linkini sizinle paylaşırım. fakat, kafamda bazı sorular cevap bulmuş değil. :) Teknik sorunlara çözüm arayışındayım... Ama bununla bağlantılı olan, hemen alttaki linkte bulunan konuya göz atarak değerli yorumlarınızla, bana yardımcı olabilirsiniz. :)
Twitch Yayını İçin Oyun Önerisi

NOT: Özür diliyerek link konusunu biraz ertelemem lazım. ;)

Merhaba obs programı ile ilgili sorun yaşıyorum bi türlü düzeltemedim başka program denedim sıkıntı çıkmadı ama o programlada twitch yayını yapılmıyo yardım edermisiniz.

Öncelikle sorununun ne olduğunu ve tam olarak ne yapmak istediğini belirtmen gerek @Oguz66
Ek olarak da bu forumda ve diğer forumlarda çözüm için herhangi bir araştırma yaptın mı? Burada bir tanesini benim hazırlamış olduğum bir sürü rehber mevcut.

İyi günler Kerem ey 3.90 upload hızım, fx8300 işlemcim, 12 gb ram, gtx 750 ti ekran kartim var yayın yapabilirmiyim, yardımcı olurmusunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı