Twitch her ay otomatik abone olmak

Slayerr

Hectopat
Daha fazla  
Twitch'de bir kanala abone oldum. ve "Abonelik yinelenme tarihi: 12 Haz 2019 (gelecek ay) " diye bir şey yazıyor. Yani kendisi otomatik olarak kredi kartımdan paramı çekiyor yoksa bize onaylatıyor mu ?

Ben sanmıyorum çünkü benim bildiğim onaylanması gerekiyor öyle kafasına göre yapması , bildiğin hırsızlığa girer o yüzden otomatik ödeme talimatı denen bir şey var.
Ama şu simkartta servisler varya yok yerimi bul arayanı bul falan gibi onlar gibiyse bilemem. Onlara abone olunca iptal ettirtmen gerekiyor yoksa senden para almaya devam ediyor.

Twitch bir abonelik sistemidir. Yani abone olduğunuzda iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik çekim yapmaya ve aboneliği uzatmaya devam edecektir. Çözüm için iki yol var. Birisi zaten sizin de yaptığınız gibi kartı kaldırmak ikincisi yenileme tarihinden önce aboneliği sonlandırmak olur.

Twitch bir abonelik sistemidir. Yani abone olduğunuzda iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik çekim yapmaya ve aboneliği uzatmaya devam edecektir. Çözüm için iki yol var. Birisi zaten sizin de yaptığınız gibi kartı kaldırmak ikincisi yenileme tarihinden önce aboneliği sonlandırmak olur.
393634

Bir de böyle bir seçenek var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı