Twitch için 9000 TL sistem tavsiyesi

Paylaşım için çok teşekkürler ederim, gayet güzel olmuş. İnternet Paketi olarak ne önerebilirsiniz?Memnun olurum tabiki.
Ben teşekkür ederim. Ama internet önerisi için altyapı sorgulamanız lazım. Turknet yayınlar için yeterli olur.

TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet

Bütçe sıkıntınız yoksa şu formu doldurun ve çıkan internet paketlerini buraya SS ile atın.

TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

Başlıkta ''Oyun oynamak için '' sistem yazıyordu da ben mi yanlış bilgilendirme yapmışım ? Twitch için sistem tavsiyesi istendi. Verdim. Sanırım modlar 2. Stream PC sinden haberi yok. Yazık. Önerdiğim sistem ile HDMI ile oyun bilgisayarınızdaki görüntüyü OBS den X264 formatında kayıt yapıp Twitch'e upload yapacaksınız.

Özür dilerim. İlk olarak 2. PC'yi kastettiğini anlayamadım fakat ben tek PC istiyorum hem oyunumu oynayacağım hem yayın yapabileceğim.

@bardem34
Canavar gibi bir PC istemiş konu sahibi. Demek ki oyun oynayacak bir PC'si yok. Bu nedenle sizin öneriniz çok düşük kaldı.

Hocam bu iki paket destekleniyor sanırım. Hangisi işimi görür.

Çok Teşekkür Ederim.

Dosya Ekleri

• turknet.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 90
VDSL destekliyor mu bulunduğunuz bölge? Bunu müşteri hizmetinden öğrenebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…