Twitch için 9000 TL sistem tavsiyesi

AMD ve Intel işlemcili olarak iki farklı sistem önereceğim:

Intel
Screenshot_20171109-100022.png

Kasa: Phanteks Eclipse P400s Cam Kapaklı Antrasit Gri Bilgisayar Kasas - n11.com
PSU: 210-GQ-0650-V2 EVGA 650 GQ - Güç Kaynağı 650 W Dahili - ATX
Toplam 8781 TL

AMD
Screenshot_20171109-100231.png

Kasa: Phanteks Eclipse P400s Cam Kapaklı Antrasit Gri Bilgisayar Kasas - n11.com
PSU: 210-GQ-0650-V2 EVGA 650 GQ - Güç Kaynağı 650 W Dahili - ATX
Toplam 8989 TL

Sinerji, N11 ve NanoKatalog'dan toplandı.

Paylaşım için çok teşekkürler ederim, gayet güzel olmuş. İnternet Paketi olarak ne önerebilirsiniz?Memnun olurum tabiki.
Ben teşekkür ederim. Ama internet önerisi için altyapı sorgulamanız lazım. Turknet yayınlar için yeterli olur.

TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet

Bütçe sıkıntınız yoksa şu formu doldurun ve çıkan internet paketlerini buraya SS ile atın.

TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

Başlıkta ''Oyun oynamak için '' sistem yazıyordu da ben mi yanlış bilgilendirme yapmışım ? Twitch için sistem tavsiyesi istendi. Verdim. Sanırım modlar 2. Stream PC sinden haberi yok. Yazık. Önerdiğim sistem ile HDMI ile oyun bilgisayarınızdaki görüntüyü OBS den X264 formatında kayıt yapıp Twitch'e upload yapacaksınız.

Başlıkta ''Oyun oynamak için '' sistem yazıyordu da ben mi yanlış bilgilendirme yapmışım ? Twitch için sistem tavsiyesi istendi. Verdim. Sanırım modlar 2. Stream PC sinden haberi yok. Yazık. Önerdiğim sistem ile HDMI ile oyun bilgisayarınızdaki görüntüyü OBS den X264 formatında kayıt yapıp Twitch'e upload yapacaksınız.
Özür dilerim. İlk olarak 2. PC'yi kastettiğini anlayamadım fakat ben tek PC istiyorum hem oyunumu oynayacağım hem yayın yapabileceğim.

Ben teşekkür ederim. Ama internet önerisi için altyapı sorgulamanız lazım. Turknet yayınlar için yeterli olur.

TurkNet - Kotasız, VDSL Hızında İnternet

Bütçe sıkıntınız yoksa şu formu doldurun ve çıkan internet paketlerini buraya SS ile atın.

TurkNet - ADSL ve VDSL hızında Sınırsız İnternet Paketleri

Hocam bu iki paket destekleniyor sanırım. Hangisi işimi görür.

Çok Teşekkür Ederim.

Dosya Ekleri

• turknet.png
    turknet.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 90
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı