Twitch için AdBlock önerisi

Şu anda çalışan bir AdBlock eklentisi var mı?

Chrome tabanlı tarayıcılar için şu Stream Cleaner vardı ama artık pek işe yaramıyor. Ya reklam çıkıyor ya da donuyor: Akış Temizleyici
Eklenti olarak uBlock deneyin belki işinizi görür çünkü 4 ay önce Twitch izlerken işe yarıyordu fakat şu aylarda Twitch izlemediğim için bilmiyorum.

VPN'i açıyosun Rusya'ya bağlanıyosun. Twitch'de oturumunu açıktan sonra VPN'i kapatıp silebilirsin. uBlock Origin ve Privacy Badger yükle ayarlarını yap Technopat'ta rehberleri vardı ikisinin de. Bunları yapınca hiçbir reklam çıkmamaya başladı. 2 gündür reklam yok tek tek gezdim Twitch kanallarını reklam yok. Rusya yerine Kolombiya'ya da bağlanabilirsin çalışmazsa.

VPN'i açıyosun Rusya'ya bağlanıyosun. Twitch'de oturumunu açıktan sonra VPN'i kapatıp silebilirsin. uBlock Origin ve Privacy Badger yükle ayarlarını yap Technopat'ta rehberleri vardı ikisinin de. Bunları yapınca hiçbir reklam çıkmamaya başladı. 2 gündür reklam yok tek tek gezdim Twitch kanallarını reklam yok. Rusya yerine Kolombiya'ya da bağlanabilirsin çalışmazsa.
Harfi harfine uyguladım ama işe yaramadı maalesef.

Bağlantıdaki yöntem ben de çalışıyor. Ama konuda da belirttim buraya da yazayım. Reklam engellerken Twitch reklamı yayınlıyor gibi algıladığından, yayının kalitesi reklam yayınlaması bitene kadar 360P düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı