Twitch için Bitrate ayarı nasıl olmalı?

Met1ix242

Zeptopat
Daha fazla  
PC'yi formatladıktan sonra eski bitrate hızımı alamaz oldum. Eskiden 3000 bitrate sabit alıyordum fakat şimdi 2200'ü geçmiyor. 3000 yazınca yayın donmaya başlıyor. Çözümünü bulamadım bir türlü. 2000 bitrate de yayınlarım fazla zevk vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'yi formatladıktan sonra eski bitrate hızımı alamaz oldum. Eskiden 3000 bitrate sabit alıyordum fakat şimdi 2200'ü geçmiyor. 3000 yazınca yayın donmaya başlıyor. Çözümünü bulamadım bir türlü. 2000 bitrate de yayınlarım fazla zevk vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Öncelikle sistem özelliklerinizi bizimle paylaşınız. Hangi windows sürümünü kullanıyorsunuz.
Kablosuz ağ ve Ethernet sürücülerinizin güncel olduğundan emin olunuz.
Arkaplanda internet hızınızı etkileyecek uygulamaların çalışmadığından emin olunuz.
İnternet hız testi yaparak sonuçları bizimle paylaşır mısınız ?
bknz.

Son düzenleme:

Merhabalar dostum, Speedtest yapıp geri dönüş yapar mısın?

1653474756688.png

İnternet hızım bu şekilde kullandığım windows sürümü windows 10 home bilgisayar donanım ise 8 gb ram rx570 8gb ve ryzen3 3200g. Bunun bilgisayar donanım ile alakası olduğunu düşünmedim pek çünkü formattan öncede aynı donanım vardı

Eki Görüntüle 1398962
İnternet hızım bu şekilde kullandığım windows sürümü windows 10 home bilgisayar donanım ise 8 gb ram rx570 8gb ve ryzen3 3200g. Bunun bilgisayar donanım ile alakası olduğunu düşünmedim pek çünkü formattan öncede aynı donanım vardı

300BR yayın rahat verebiliyor olman gerekiyor. Hangi uygulama ile hangi platforma yayın yapıyorsun?

OBS'den yapıyorum formattan önce de OBS kullanıyordum.

OBS'den yapıyorum formattan önce de OBS kullanıyordum.

Veee yine bir sonuca varamadım. D
Kendi kendine düzeldi daha düne kadar 3K bitrate verince hata veriyordu şimdi oldu ilgilendiğiniz için sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı