Twitch için nick önerisi

Not: Her şeyden rahatsız olan arkadaşlar spoileri açmasınlar.

1000S2MEGIDELIM ve ya S2MLE100LESH

@HalePlace Hocam iyi misiniz? Neden kızgın attınız? Ben yukarıda belirterek rahatsız olabilecekler için zaten spoiler olarak işaretlemiştim.
İyiyim ama her yerde yapılınca nick esprisi insan sıkılıyor bir yerden sonra. Bence MeŞe yapın isminizi. Melih'in ilk 2 harfi Şentürk'ün ilk 2 harfi.

İyiyim ama her yerde yapılınca nick esprisi insan sıkılıyor bir yerden sonra. Bence MeŞe yapın isminizi. Melih'in ilk 2 harfi Şentürk'ün ilk 2 harfi.

Daha farklı şekilde olması lazım MeŞe olmadı.

Nick kişiyle özdeşleşir. Ama bu nick ile alakalı değil kişiyle alakalıdır. Sen çok anlamsız örneğin 7 tane 0 koyarsın, 0000000 diye bir nickin olur. Çoğu kişi için anlamsızdır ama Knight Online oyuncuları için en efsane Player'lardan birisidir. Onun için nicke bu kadar takılma. Önemli olan nick değil, senin o nicke kattığın değerdir.

2 yıl kızgın atıp atmamak arasında kararsız kaldım ve uzun düşüncelerin ardından atmaya karar verdim. Benim için büyük insanlık için küçük bir adım. :D

Hocam isminizi ne yaptınız bu arada?
CoLL3geN yaptım. Bi anlamı yok arkadaşın dediği gibi. Uydurma bir şey ve anlamsız.

Geri
Yukarı