Twitch için VPN önerisi

1708708682607.png

Bilgisayar da Opera dan şu şekil takılmadan bakılıyor ama telefon da bulamadım ben PurpleTV de çalışmıyor artık

Mullvad DNS kullanmanızı öneriyorum, zira bu DNS'i kullanırsanız internet hızınız düşmeyecek ve bilgilerinizi saçma sapan VPN firmalarına vermeyeceksiniz. Cloudflare vs. bunları artık bırakmak lazım. Mullvad verileri disklerde değil, ramlerde tutmak ile beraber hızlı bir şekilde yok etmektedir ve hiç bir kayıt tutmamaktadır. İsveç polisi veri almak için 2023'de Mullvad'ın ofisini bastığında veri tutmadıkları için kendi devletlerine bile bir bilgi vermemişlerdir. Hem gizlilik hem de hız :D DNS over HTTPS and DNS over TLS | Mullvad VPN

Mullvad DNS kullanmanızı öneriyorum, zira bu DNS'i kullanırsanız internet hızınız düşmeyecek ve bilgilerinizi saçma sapan VPN firmalarına vermeyeceksiniz. Cloudflare vs. bunları artık bırakmak lazım. Mullvad verileri disklerde değil, ramlerde tutmak ile beraber hızlı bir şekilde yok etmektedir ve hiç bir kayıt tutmamaktadır. İsveç polisi veri almak için 2023'de Mullvad'ın ofisini bastığında veri tutmadıkları için kendi devletlerine bile bir bilgi vermemişlerdir. Hem gizlilik hem de hız :D DNS over HTTPS and DNS over TLS | Mullvad VPN
Hangisini kullanmak lazım?

Mullvad DNS kullanmanızı öneriyorum, zira bu DNS'i kullanırsanız internet hızınız düşmeyecek ve bilgilerinizi saçma sapan VPN firmalarına vermeyeceksiniz. Cloudflare vs. bunları artık bırakmak lazım. Mullvad verileri disklerde değil, RAM'lerde tutmak ile beraber hızlı bir şekilde yok etmektedir ve hiçbir kayıt tutmamaktadır. İsveç polisi veri almak için 2023'te Mullvad'ın ofisini bastığında veri tutmadıkları için kendi devletlerine bile bir bilgi vermemişlerdir. Hem gizlilik hem de hız :D DNS over HTTPS and DNS over TLS | Mullvad VPN

İnternetim Turkcell Superonline DNS işe yaramıyor galiba giremiyorum.

😣

Yeni konular

Geri
Yukarı