Çözüldü Twitch İzlemekte olduğunuz yayın sona erdi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
Wi-Fi bağlıyken ara sıra bu sorunu yaşıyorum. İlk birkaç yayını açıyor sonra başka yayıncıları açınca yayın sona erdi hatası veriyor. Mobil veride bir sorun yok.

Reddit uygulamasında da ilk gönderilerde sorun yok fakat aşağıya doğru diğer gönderilere bakarken yüklenmiyor.

Bunu yaşayan var mı yoksa ev interneti ile mi ilgili bir sorun var?

Telefon Xiaomi Redmi Note 8 Pro.
İnternet Superonline Fiber.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güncelleme: Sorun kendiliğinden çözüldü. Ek bir şey yapmadım.

-------------

Sorunu hala yaşıyorum ama sadece evdeki WiFi bağlı iken. @Josepholoji
Screenshot_2020-10-30-00-08-37-623_tv.twitch.android.app.jpg
Twitch çerezlerini temizleyip farklı bir DNS sunucusu deneyin.

Wifi'da meydana gelen ani kesintilerden dolayı oluyor. En azından bende öyle. Çözüm konusunda telefondan wifiye bağlantıyı kesip tekrar bağlanıyorum. Uzun vadede ne yazık ki ben de çözüm bulamadım.

Wi-Fi'da meydana gelen ani kesintilerden dolayı oluyor. En azından bende öyle. Çözüm konusunda telefondan Wi-Fi'ye bağlantıyı kesip tekrar bağlanıyorum. Uzun vadede ne yazık ki ben de çözüm bulamadım.

Superonline kullanılan başka yerde denedim ve bahsettiğim sorunları yaşamadım iki uygulamada da. Sorun benim modemde mi, İnternette mi bunu nasıl anlayacağım?

Superonline kullanılan başka yerde denedim ve bahsettiğim sorunları yaşamadım iki uygulamada da. Sorun benim modemde mi, İnternette mi bunu nasıl anlayacağım?
Ne yazık ki onu bilmiyorum :( Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirin, ne kadar yararı olur orası muamma ama...

Ne yazık ki onu bilmiyorum :( müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirin, ne kadar yararı olur orası muamma ama...
Çok ilginç bir şey. Geçen izlerken hiç sorun yokken bugün yine oldu. 😂
Modem değişikliği talebi ile akşam Superonline gelecek. Bakalım umarım üst model verirler. @Musa B.
Modem değişimi yapıldı. 50 TL ilk faturaya yansıyacakmış.

Son düzenleme:
Çok ilginç bir şey. Geçen izlerken hiç sorun yokken bugün yine oldu. 😂
Modem değişikliği talebi ile akşam Superonline gelecek. Bakalım umarım üst model verirler. @Musa B.
Modem değişimi yapıldı. 50 TL ilk faturaya yansıyacakmış.
Merhabalar,
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. İnterneti başka bir eve nakil aldıktan sonra wifi'da bu sorunu yaşamaya başladım. Pc'de de aynı wifi ağına bağlı olmama rağmen bir sorun olmuyor fakat mobilde (Twitch Android App) bu sorun oluşuyor.
Problem benim telefonumda mı, yoksa modemde mi, herhangi bir ayarda mı emin olamadım.

Siz modemi değiştirdikten sonra sorun çözüldü mü?

Geri
Yukarı