Twitch izlenmelerimi nasıl arttırabilirim?

eakn59

Hectopat
Merhabalar ben Erkan 20 yaşındayım ve mekatronik bölümü öğrencisiyim. 6 aydır Twitch iştirağında bulunuyorum. Metin 2 kategorisinde 10-20-30 kişi arası izlenirken oyunu serverlar yüzünden bıraktım ve izlenmelerim düştü. Ardından 1 ay üniversite ve problemler yüzünden yayınlara ara verdim. Her gün düzenli yayın açıyorum ve 160P ayarını da ayarlıyorum. 2 ay geçti fakat kanal eski haline dönmedi. Eskiden oyun içi ufak yardımlar yapardım minik çekiliş tadında. Artık onları yapacağım insan sayısı 10 kişiye çıkmıyor. Güncel olarak World of Warcraft, Rust, Battlefield4, CS:GO, Rise Online, Rainbow Six Siege ve yakında Valorant seçeneğini de ekleyeceğim. Tekirdağlıyım ve muhabbeti çok severim hem de aşırı şekilde. Fakat bir türlü eskisi gibi kanalı öne çıkartamıyorum. Eskisi kadar kitle görmüyor ve günlük gelen takipler vs. bitti. Abonelik dağıtıldı 20 adet ve yine de hediye abonelik alanlar bile gelmiyor. Nerede yanlış yaptığımı çözemedim. 720P yayın yapıyorum. Webcam'ım var. Bazen gerçekten şansımın ters tarafa döndüğünü düşünüyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Nerede hata yapıyor olabilirim?

Son düzenleme:
Merhabalar ben erkan 20 yaşındayım ve mekatronik bölümü öğrencisiyim. 6 aydır Twitch iştirağında bulunuyorum. Metin 2 kategorisinde 10-20-30 kişi arası izlenirken oyunu serverlar yüzünden bıraktım ve izlenmelerim düştü. Ardından 1 ay üniversite ve problemler yüzünden yayınlara ara verdim. Her gün düzenli yayın açıyorum ve 160P ayarını da ayarlıyorum. 2 ay geçti fakat kanal eski haline dönmedi. Eskiden oyun içi ufak yardımlar yapardım minik çekiliş tadında. Artık onları yapacağım insan sayısı 10 kişiye çıkmıyor. Güncel olarak World of Warcraft, Rust, Battlefield4, CS:GO, Rise Online, Rainbow Six Siege ve yakında Valorant seçeneğini de ekleyeceğim. Tekirdağlıyım ve muhabbeti çok severim hem de aşırı şekilde. Fakat bir türlü eskisi gibi kanalı öne çıkartamıyorum. Eskisi kadar kitle görmüyor ve günlük gelen takipler vs. bitti. Abonelik dağıtıldı 20 adet ve yine de hediye abonelik alanlar bile gelmiyor. Nerede yanlış yaptığımı çözemedim. 720P yayın yapıyorum. Webcam'ım var. Bazen gerçekten şansımın ters tarafa döndüğünü düşünüyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? Nerede hata yapıyor olabilirim?

Merhaba yayını sürekli nasıl 160P seçeneği ile açıyorsun.

Youtube'a video atın komik anlarınızı. Sonra atın 5 TL bir yayıncıya izlesin hayvan gibi izlenirsiniz. Ya da böyle 200-300 izlenen yayıncıları bulun onlara iki yalakalık yapın paspas çekin. Size host falan atarsa izlenmeye başlarsınız.

Bir de mekatronik okuyorum demişsiniz. Bu yöndeki bilginizi kullanarak yayında bir şeyler yapıp YT'ye atarsanız iyi izleyici kazanabilirsiniz.

Merhaba yayını sürekli nasıl 160P seçeneği ile açıyorsun.
Obs'den yayını başlata bastığınızda 160P çıkmıyorsa tekrar tekrar kapa aç yaparak kontrol edip 160P seçeneği çıkana dek bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.
Youtube'a video atın komik anlarınızı. Sonra atın 5 TL bir yayıncıya izlesin hayvan gibi izlenirsiniz. Ya da böyle 200-300 izlenen yayıncıları bulun onlara iki yalakalık yapın paspas çekin. Size host falan atarsa izlenmeye başlarsınız.

Bir de mekatronik okuyorum demişsiniz. Bu yöndeki bilginizi kullanarak yayında bir şeyler yapıp YT'ye atarsanız iyi izleyici kazanabilirsiniz.
Mekatronik konusunda bukadar az bilgiyle kimseyi yönlendiremem ama yine de komik derleme vs. yapılabilir çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı