Twitch izleyici kitlesi nasıl arttırılır?

Kız değilsen kendiliğinden artması çok zor. Bu işte süreklilik önemli. Bir yıl 10-15 izlenip sonradan açılan yayıncılar da var. Yayıncılık biraz sabır işi bence.
Sanirim 2 yıl süre düzenli yayın geçmişim var. Bu sure içinde maksimum 100 150 civarı izleyici gördüm host ve raid harici. Yani bilemiyorum. Yayındaki yayıncı gözüyle de bakmanızı isterim. Yayıncı da izleyici istiyor. Belki egosu için. Belki de sadece sohbet etmek etkileşimde bulunmak için. Ama kimse olmayınca boş duvara konuşmak zor.

Sanirim 2 yıl süre düzenli yayın geçmişim var. Bu sure içinde maksimum 100 150 civarı izleyici gördüm host ve raid harici. Yani bilemiyorum. Yayındaki yayıncı gözüyle de bakmanızı isterim. Yayıncı da izleyici istiyor. Belki egosu için. Belki de sadece sohbet etmek etkileşimde bulunmak için. Ama kimse olmayınca boş duvara konuşmak zor.
Aslında iyi bir izleyici sayısına ulaştınız. Bu izlenebildiğiniz anlamına gelir. 100-150 kişi az sayılar değil. Önemli olan bu kişileri sürekli tutmak. Dediğim gibi, çok parametleri var. Şans, sabır, bilgi, yetenek filan diye uzayıp gidiyor bu liste.

Yeni konular

Geri
Yukarı