Twitch izleyici kitlesi nasıl arttırılır?

Dediklerini yapıyorum zaten :) takipçi oyunları olsun sohbet muhabbet olsun eğlenceli oluyor ama dediğim gibi şöyle yayın ortalaması en azından şimdilik 4-5 izleyici olsa yeter bana

Elraenn , ilk olarak karınca çiftliği youtube kanalı vardı 100k aboneli sonra Noobstar'a katıldı sonra HoG'a katıldı yani ekranda çok gözüktü ve izleyici alıştı yakışıklı sempatik bir adam Elraenn ile kendini karıştırma
Sonuçta boostlamadı kimse.
Ayrıca ben niye kendimi Elraenn ile karıştırayım, ben yayın mı açıyorum?

Cinsiyet erkekse baya bir şans lazım, biraz da sabır. Ama işin anahtarı özgün olmakta. Diğerlerinden farklı ne yapabilirsin bir düşün derim.

H sonu Bolu’ya yola çıkıcam diyorum ki road trip tarzı canlı yayın açsam sabah 6-7 gibi sizce izlenme 10 ve üzeri olurmu arkadaşlar yorumlarınız neler bu konu hakkında ?

Twitch'in artan yayın çeşitliliği sayesinde artık pubg, fortnite, lol, csgo oyunları yerine daha interaktif şeyler denemen gerekiyor.Yani sen pubg oynarsan kimse seni izlemez Mitrain izlerler , Csgo oynarsan belli bir seviyede olmadıktan sonra kimse seni izlemez senin ilk önce başka content bulman lazım social eating olabilir, gezi seyahat olabilir vs vs. Bu saatten sonra ''yayıncı olacağım'' diyip başlat tuşuna basmakla olacak iş değil. Büyük yayıncılara yanlaman gerekiyor. Sonradan ortaya çıkıpta büyük yayıncılar tarafından boostlanmayan kimseyi sayamayız. Kimse de kusura bakmasın 😁
Helal olsun güzel bir yorum olmuş. Çok beğendim.
Cinsiyet erkekse baya bir şans lazım, biraz da sabır. Ama işin anahtarı özgün olmakta. Diğerlerinden farklı ne yapabilirsin bir düşün derim.
Türkiye'de erkek yayıncılar daha çok izleniyor. Bayan erkek diye şartlanmak saçma olur bence. Oyun yayını ise iyi oynamalı yada o kadar kötü ve komik oynamalı ki izleyici çıldırmali. Sohbet yayını ise bir çok yönden insanları kendine çekebilmeli diye düşünüyorum. Herkesin fikir beyan edebileceği tarzda bir konu olmalı. Tabi bende fikirler arıyorum o da ayrı bir konu.

Kız değilsen kendiliğinden artması çok zor. Bu işte süreklilik önemli. Bir yıl 10-15 izlenip sonradan açılan yayıncılar da var. Yayıncılık biraz sabır işi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı