Twitch neden +18 yayınlara izin veriyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En sevmediğim tiplerden biri: çocuğunun izlediği içerikleri kendisi denetlemek yerine direk yasaklanmasını isteyen ebeveyn kitlesidir.

Tunca Arslan 9:18 saniyede bu sorunu belirtiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne alaka? Sen kendin izliyosun diye biz de izlemek zorunda mıyız? Şimdi diyeceksin ya yok ben izlemiyorum hahaha nerden çıkardın o zaman körü körüne savunma. Bunlar +18 içerikler, burası bilmem ne sitesi değil. Bunlar ciddi anlamda cinsellik içeriyorlar ayrıca amrounth 3 kere ban yedi madem +18 değil madem normal niye 3 kere twitch ban attı?

Sen istemeden bu yayıncıların onlyfans sayfalarına girip takip ediyor musun? Bence etmiyorsundur. Yani takip etmekte etmemekte sana kalmış bir durum. Herkes bu yayıncıları izleyip izlememe, onlyfans sayfalarını takip etmek veya etmemek konusunda özgür. Sen etmezsin veya izlemezsin ama başkaları bunları izlemek isteyebilir. Kendin demişsin oyun, siyaset veya eğlenmek için girdiğiniz platform diye. Herkes senin gibi düşünmeyebilir başka insanların eğlence anlayışı bunlar olabilir. Bu soruyu sormadan önce belki başkaları izlemek istediği için Twitch bu yayınlara izin veriyor diye düşünmeliydin. Uzun lafın kısası kimseye karışmayın başkalarının ne izlediği sizi ilgilendirmez. İzlemeden geçin bu içeriklerden hoşlanmıyorsanız size zorla izleyin diyen yok.

Hocam zorla sokulmuyorsunuz, girdiniz baktınız. +18 şeyler var, çıkarsınız.

Şimdi diyeceksin ya yok ben izlemiyorum hahaha nerden çıkardın o zaman körü körüne savunma. Bunlar +18 içerikler, burası bilmem ne sitesi değil. Bunlar ciddi anlamda cinsellik içeriyorlar ayrıca amrounth 3 kere ban yedi madem +18 değil madem normal niye 3 kere twitch ban attı?
Neyi savunduğumu söyler misiniz? Bakalım okuduğunuzdan ne anladınız.

Aynen dostum tamam, konuyu hortlatmayın sizin gibiler toplanıyor sonra.
Bak güzel dostum insanlar sana bir şey yazarken tamam gibi şeyler yazma zeka seviyen belli olur. Sana +18 diyorum tanımını da söylüyorum fakat sen konuyu başka yerlere çekmeye çalışıyorsun çocuğunun izlemesini ister misin falan.

Güzel arkadaşım bu +18 değil cinsel bölgelerin kabak gibi gözükmesi lazım +18 için.
En basitinden YouTube bile aynı tarz içeriğe yaş kısıtlamalı video damgası koyuyor:
1646748054368.png

Ne olduğunu bilmeyenler için açıklaması:
1646748083809.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı