Twitch OBS ile yayın yaparken yayın takılıyor

Ch1p

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, bir süredir Twitch platformunda aktif olarak yayın yapmaktayım.
Ama yayın yapmaya başladığımdan beri yayınım kasıyor ve ara ara drop giriyor.
Fakat benim oyunumda herhangi bir kasma donma olmuyor ama yayında kasma donma oluyor.
Bunun sebebini ne yapsam ne etsem çözemedim, yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

Not: Yayını işlemci üzerinden yapıyorum.

İnternet: 7 Mbps upload 75 Mbps download.

Sistem: RX 590 Nitro+ i5 9400F 8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir süredir Twitch platformunda aktif olarak yayın yapmaktayım.
Ama yayın yapmaya başladığımdan beri yayınım kasıyor ve ara ara drop giriyor.
Fakat benim oyunumda herhangi bir kasma donma olmuyor ama yayında kasma donma oluyor.
Bunun sebebini ne yapsam ne etsem çözemedim, yardımcı olabilecek var mıdır acaba?

Not: Yayını işlemci üzerinden yapıyorum.

İnternet: 7 Mbps upload 75 Mbps download.

Sistem: RX 590 Nitro+ i5 9400F 8 GB RAM.

İşlemciden yayın yapmaya müsait bir işlemciniz yok. Oyunda ikenmi bu problem oluyor yoksa normal yayın açtığınızda da mı?

İşlemciden yayın yapmaya müsait bir işlemciniz yok. Oyunda ikenmi bu problem oluyor yoksa normal yayın açtığınızda da mı?
Oyunda iken hiçbir sıkıntı olmuyor 150-200 arası fps alıyorum fakat yayında kasma donma oluyor 4000 bitrate yayın veriyorum sizce ekran kartından yayın yapsam sorun çözülür mü ?

Oyunda iken hiçbir sıkıntı olmuyor 150-200 arası FPS alıyorum fakat yayında kasma donma oluyor 4000 bitrate yayın veriyorum sizce ekran kartından yayın yapsam sorun çözülür mü?

Bahsettiğim şey "oyun yayını" ve "sohbet yayını" olaraktı. Ekran kartından vermende senin açından zor olabilir çünkü AMD bir karta sahipsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işine yarayabilir.

Geri
Yukarı