twitch

 1. S0rix

  Discord sunucum için hangi botları tercih etmeliyim?

  Merhaba dostlar, ben hem Twitch hem Discord'da ufak bir kitle oluşturmaya çalışan biriyim. Fakat bu Discord'da hangi botları kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Şu an sunucuda sadece MEE6 var o kadar. Benim anlamadığım nokta şunlar Eren'si bot veya MC-AT ne işe yarar? Ben şarkı açabileceğimiz...
 2. Diyadinbeyy

  Twitch önerilen kanallar arasına girmenin bir yolu var mı?

  Öncelikle merhaba, birkaç aydır düzenli olarak yayın açmaktayım. Daha önce aldığım Mobile oyun sponsorluklarıyla bilgisayarımı güncelledim. Şimdi ise kamera - masa - sandalye üçlüsü için sponsorluk almaya çalışıyorum. Fakat izleyici sayımı yükseltmem gerekiyor önerilen kanallarda görüntülenme...
 3. YekcanPro

  Çözüldü OBS ile aynı anda yayın ve kayıt yapılabilir mi?

  Streamlabs OBS kullanıyorum. Yayın yaparken o anları video kaydına da almak istemiyorum. Twitch üzerinden sanırsam ulaşamıyoruz kayıtlara, ulaşma yolu var mı? Veya yayın ile kayıt aynı anda açarsam ekran kartına yük bindirip kasma, takılmaya neden olur mu?
 4. Jon Werman

  Mail adresi unutulan Twitch hesabı nasıl kurtarılır?

  Twitch hesabıma bağlı telefon numarasına erişimim var ve hesabın kullanıcı adını da biliyorum. Fakat hesabın e-postasını unuttum. Giriş yapmaya çalıştığımda yeni bir cihazdan giriş yaptığım için o e-postaya doğrulama kodu gönderiyor fakat erişemiyorum. Nasıl çözebilirim bu durumu?
 5. Buğra Akıllı

  Twitch sohbeti oyun içinde nasıl görüntülenebilir?

  Selamünaleyküm arkadaşlar. Twitch'te yayın sırasında chatimi telefona bakarak okuyorum. Bunu oyun içinde görebileceğim şekilde yapmamın bir yolu var mıdır?
 6. NomNom01

  Rust drop ceket nasıl alınıyor?

  Rust dropdaki ceketleri nasıl alınıyor? Bu yayıncıların silah vb. skinlerinin coğunu aldım ama cekletleri alamıyorum ama ceketleri alan 50k insan var gözüküyor. Yardımcı olur musunuz?
 7. Akeron

  Twitch 1 aylık abonelik süresinde 2 aylık rozet görünüyor

  Merhaba, benim kafama bir durum takıldı, ben resimde görünen gizlediğim yayıncıya sadece 1 sefer abone oldum ve orada da göründüğü üzere 1 ay yazıyor ama 2 ay rozetim bulunuyor. Neden?
 8. qarsu

  Twitch izlerken donma

  1080P60FPS Twitch izlemek için kaç Mbps download/upload lazım gerçekten anlamıyorum. 24Mbps download, 8Mbps Upload'ım var, pingim 7, kablolu internet kullanıyorum. Neden donuyor bilen var mı? İnternetim mi yeterli değil?
 9. S

  Twitch ininal Kart ile iştirak olma

  Arkadaşlar merhaba. ininal Kart'ım var 18 yaşından küçüğüm ve Twitch'te iştirak olmak istiyorum fakat IBAN kısmına vesaire ne yazacağım anlayamadım.
 10. xLethergard

  AMD sistemde OBS yayın ayarları nasıl olmalı?

  Merhaba. RX 6600 ekran kartına ve R5 5600 işlemcisine sahibim. OBS aracılığıyla yayın yapmak istiyorum, fakat daha net ve daha akıcı bir görüntü sunmak için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum yardım eder misiniz?
 11. REDGN44

  Twitch iştirak ortalama 3 izleyici

  Merhaba arkadaşlar zor durumda olduğum için yayın yapmam gerekiyor. Fakat 3 izleyici ortalaması 2.93'tü 2.81 düştü 3 aydır düzenli bir şekilde yayın yapmama rağmen düşüyor. Aynı şekilde yapınca üç izleyici cıkıyordu şimdi ise aynı şekilde çıkmıyor. Yardımcı olur musunuz? İştirak bölümdeki...
 12. A

  Twitch için panel kurma

  Twitch için panel yazmak istiyorum. Satın aldığım IPv6 adresleriyle yeni Twitch hesabı açıp kanalımı takip edebileceği ve yayınlarımı izleyip sohbete katılabileceği şekilde nasıl yapabilirim? Yardımcı olmak isteyen varsa şimdiden teşekkürler.
 13. draftleet

  Ryzen 5 5600G için Bakır Wraith Spire yeterli Mi?

  Şu an sistemde ortası bakır olan Wraith Spire soğutucu takılı durumda, yeni nesildekiler gibi ince ve alüminyum değil. Sizce bu yeterli durumda mı işlemci için yayın açacak dahi olsam çünkü 2. PC de bu şekilde sistem.
 14. tuzkral

  Twitch mobil yüksek kalitede kasıyor

  Merhaba 100'e 8 VDSL Türk Telekom internet kullanıyorum, bilgisayarımda herhangi bir sorunum yok ancak iPhone 13 telefonumla mobil uygulamadan izlerken yayınlarda kasma meydana geliyor. Yani şöyle: 720p aşağısında sorun yok ancak üstüne çıktığımda yayın izlenmeyecek şekilde drop yiyor. Çözümünü...
 15. keremtkr121

  Küçük Twitch yayıncılarıyla ekip kurmak

  Selam. Küçük Twitch kanallarının büyümesinin bir hayli zor olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı, bu küçük kanallı arkadaşlarla ekip kurup bu ekip içerisinde birbirimize destek olabileceğimizi düşünüyorum. Bu sayede 1-2 gibi izlenmelerle Twitch'in çukurunda değil, ekip içerisinde ki herkesin...
 16. R

  RTX 4080 sistemde yayın için RX 580 sisteme gerek var mı?

  Merhaba, RTX 4080 - Ryzen 5 1600 + RX580 ile çift bilgisayar yayın mı? Yoksa RTX 4090 ile tek bilgisayar yayın yapmak mı daha kaliteli olur? Sanal gerçeklik ağırlıklı olacak. İşlemci Ryzen 7 7800x3D - internet upload hızım ise 20Mbps.
 17. rdr 2 oynamak istiom

  Çözüldü Twitch sohbette konuşmak için doğrulanmış hesap istiyor

  Selam, yeni bir Twitch hesabı açtım hesabı falan kurdum doğrulamayı da telefon numaramı vermek istemediğim için e-posta ile yaptım fakat yayınlara girdiğimde chatte yazı yazamıyorum "hesabı doğrulanmış kullanıcılara özel sohbet" yazısı geliyor ve mesaj atamıyorum, hesabı doğrula dediğimde ise...
 18. zesuna

  Twitch düşük bitrate veriyor

  Merhaba. Bundan 1 ay önce Twitch'te normal bir şekilde yayın açarken bir gün drop almaya başladım. İnternet hız testi yaptığımda her şey normal ve eskisi gibiydi. Ama o günden beri 6MB upload olmasına rağmen 2000 bitrate bile yayın açamıyorum. Türk Telekom'u arayıp sorduğumda bir sorun...
 19. Paşa Joe Barbaro

  Twitch'te para kazanmak için AdSense gerekli mi?

  Twitch'te para kazanmak için AdSense gerekli mi?
 20. B

  Twitch (Ortalama 3 izleyici) başarımı nasıl kazanılabilir?

  Merhaba arkadaşlar, yayınlara yeni başladım iştirak olmak için de malum bu şartı da yerine getirmem gerekiyor ama bir türlü başaramadım. Nasıl halledebilirim ya da yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.
 21. L

  Canlı yayın sistem gereksinimi

  Twitch veya YouTube üzerinden açılan canlı yayın sisteme ne kadar yük bindiriyor, ne kadar işlem gücü kullanıyor? Ayrıca güncel durumda en iyisi OBS mi?
 22. Laune

  Twitch yayınımı hangi sunucuda açmalıyım?

  Aşağıya bandwidth sonuçlarımı bırakıyorum. Vienna 2'de bazen drop yiyordum bu yüzden Vienna 2'de yayın açmamamı söylemişti bir arkadaş.
 23. Laune

  i3-9100F RX570 OBS yayın ayarları nasıl olmalı?

  Mevcut ayarlarımı ve sistemimi aşağıya bırakıyorum. Genellikle Valorant veya işlemci ağırlıklı oyunlar oynuyorum. GPU: PowerColor red Dragon RX570 4 GB. CPU: i3-9100F. RAM: 8 GB 2664MHz RAM.
 24. AudioSlave

  Rust Twitch drop artık olmayacak mı?

  Merhaba, Google'dan baktığıma göre en son ocak ayında Rust oyunu için droplar aktifleşmiş. Acaba tekrar olmayacak mı? Bilgisi olan var mı?
 25. KaanAlper0

  Minecraft Twitch yayını yaparak nasıl gelişilir?

  Arkadaşlar Twitch'de Minecraft sunucu yayını yapıyorum başlayalı 4 gün oldu ve 27 takipçim var. Ortalama görüntülenmemde 3 ama yayın genelde 4-5 izleniyor. Sizce gelişebilir miyim ya da gelişmek için ne yapmalıyım? Bir de iştirak olmak için 50 takipçi lazım onu nasıl yapabilirim? YouTube...
Geri
Yukarı