Twitch ödeme yöntemi ekledikten sonra hesabıma para yollanacak mı?

maxsayne

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben iştirak programını tamamladım fakat benim vergi ödemem nasıl oluyor acaba veya vergi ödüyor muyuz? Ve bu iştirak programını abim üzerinden yaptim 2 yıl sonra bu iştirak ödemesini kaldirip kendi adima acabilir miyim?

Twitch üzerinden Bağkur ödeyecek kadar kazanıyor musunuz? Yoksa bırakın dursun para hesapta biriksin, elle tutulur bir kazanç gelmiyorsa vergi işlerine bulaşmaya değmez. Yada çek geç boşver vergiyi falan 3-4 yıl sonra abin uğraşsın seni bağlamaz :)

Merhaba. Ben iştirak programını tamamladım fakat benim vergi ödemem nasıl oluyor acaba veya vergi ödüyor muyuz? Ve bu iştirak programını abim üzerinden yaptim 2 yıl sonra bu iştirak ödemesini kaldirip kendi adima acabilir miyim?
Ödemeni yeni çıkan yasa ile %15 ini ödeyerek vergi muafiyeti ile alabilirsin. Fakat eğer bir yerde çalışmıyorsan sıkıntı. Çünkü yeni yasa ile gelen muafiyet belgesi aldığın zaman, yanlış bilmiyorsam 2200, sigorta yatırman gerekiyor. Eğer bir yerde çalışıyorsan yaptırmıyorsun diye biliyorum. Yine de daha bilgili birine danışın. Aldığın belge ile bankadan hesap açıyorsun. Sonra açtığın hesabın bilgilerini yine bildiriyordun internetten veya vergi dairesine giderek. Sonra ödemeni alabilirsin.

Ödemeni yeni çıkan yasa ile %15'ini ödeyerek vergi muafiyeti ile alabilirsin. Fakat eğer bir yerde çalışmıyorsan sıkıntı. Çünkü yeni yasa ile gelen muafiyet belgesi aldığın zaman, yanlış bilmiyorsam 2200, sigorta yatırman gerekiyor. Eğer bir yerde çalışıyorsan yaptırmıyorsun diye biliyorum. Yine de daha bilgili birine danışın. Aldığın belge ile bankadan hesap açıyorsun. Sonra açtığın hesabın bilgilerini yine bildiriyordun internetten veya vergi dairesine giderek. Sonra ödemeni alabilirsin.

18 yaşında değilim 17 yasindayim acaba Twitch gelir elde edebilir miyim çekmeden. Birikse.

Hesabim banlanirmi 17 yasinda oldugum icin öyle baş vuru yapiyimi

Ödeme yöntemi girme, çekme, ses etme kardeşim bırak biriksin ağzını sulandıracak kadar para birikirse o zaman düşünürsün Twitch'de biriken parayı ne yapacağını bunlara boşuna kafa yorup vaktini harcama, illa para gelecek bende harcayacağım diyorsan Bynogame hesabı ile bağış ayarla, oradan gelen parayı da çekmeden Bynogame üzerinde harca vergi vs. derdin olmaz.

Geri
Yukarı