Twitch Opera GX'i desteklemiyor

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayara format atmıştım. Format atmadan önce hesabım giriş yapılıydı, formattan sonra tekrar gireyim dedim, bu hatayı aldım. Chrome'da denedim böyle bir sorun yaşamadım. Nasıl çözeceğim?

1682023467722.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tarayıcınız güncel mi güncelse bakmak çok kolay sol üstteki Opera işaretinin yanında bir şey yoksa günceldir o zaman şunu deneyebilir misiniz Opera GX'in soldaki çubukda gx cleaner i açın çerezler hariç diğerlerini kapatın isteğe bağlı sonra da temizleye başla deyiniz sonra yeniden giriş yapmayı deneyin bir

Tarayıcınız güncel mi güncelse bakmak çok kolay sol üstteki Opera işaretinin yanında bir şey yoksa günceldir o zaman şunu deneyebilir misiniz Opera GX'in soldaki çubukda gx cleaner i açın çerezler hariç diğerlerini kapatın isteğe bağlı sonra da temizleye başla deyiniz sonra yeniden giriş yapmayı deneyin bir

Çok sağol düzeldi.

Bende hala olmadı ne yapabilirim?

Geri
Yukarı